Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zákulisí seriálu Slunečná: Snímky, které jste doposud nespatřili

Zákulisí Slunečné.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
velká galerie
Hvězda seriálu Slunečná, herečka Eva Burešová (27) má za sebou přes rok a půl natáčení. Se svou seriálovou Týnou je už srostlá, dýchá za ni i s ní. Z kolegů se pomalu stává rodina a o vtipné momenty za kamerou není nouze. Co všechno se odehraje, než se zapnou kamery a spustí se ostrá? Pojďte se podívat na exkluzivní snímky ze zákulisí Slunečné.

Seriál Slunečná patří mezi divácky nejoblíbenější seriály vůbec. Hlavní hrdinka celého seriálu, půvabná herečka Eva Burešová se rozhodla provést celou Slunečnou své fanoušky. A vy se tak nyní můžete v galerii podívat na vtipné momenty ze zákulisí, které v televizi neuvidíte.

Zákulisí Slunečné: Eva Burešová a Marek Lambora

Na některých ze snímků lze vidět, že má Eva s Markem pěkný přátelský vztah. "Je tady vidět, jaké mezi sebou s Markem máme přátelství a jak to vypadá z větší části na place. Když spolu točíme, neustále se smějeme a je těžké se dostat do té vážné, hrací situace," svěřuje se Eva Burešová k jednomu ze snímků.

Podělila se například o vtipnou momentku s jejím parťákem, hercem Markem Lamborou. "Myslím, že s Markem máme spoustu fotek, kde vypadá jako americký superhrdina a já tam jsem jako jeho potrefený pomocník, který má o kolečko méně. No, co naděláte," svěřila se s úsměvem.

Blbnutí nechybělo ani u osudné ohnivé scény. "Když si přiblížíte tu fotku, tak je vidět, jak si Marek zkouší, jak mě zvedne, až budeme točit onu osudnou ohnivou scénu. Já si zase dělám legraci a blbnu do objektivu. Marek se vždy snaží a já mu to kazím. Evo, měla by ses krotit!"

Složité natáčení při hledání pokladu

"Přesně si vybavuji, že to byla scéna, kdy jsme podruhé zakopávali poklad, který se objevil na Slunečné. Nic z něj nakonec nebylo, ale když jsme to točili, byla zima. Bylo to docela složité natáčení, protože jsme se museli navazovat na to, co říkají Eva Decastelo (42) s Janou Strykovou. Uši jsme napínali, pozorně poslouchali, počasí nám nepřálo, vítr foukal a já se všem snažila zvednout náladu. A když si všimnete Romana Tomeše, je dost vidět, co si o tom myslí."

Bitka do krve

"Na obrazovce vždy vypadají ty scény, kdy se pereme, dost věrohodně a že se nenávidíme. Je to tak správně, ale opak je pravdou, my se u toho dost nasmějeme. Kdo by se taky neusmíval, když se pere s Danou Batulkovou. Takže jste nahlédli do tajů, jak to vypadá, když to zkoušíme."

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy