Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Zákulisí prvního setkání Survivoru: Singl Drahokoupil, tajemná Chili a Braňo s manýry

+ Dalších 21 fotografií

Od poslední klapky Survivoru Česko a Slovensko 2022 se potkali poprvé v téměř celé sestavě a nutno říct, že to byla jízda. Účastníci nejdrsnější reality show na světě se v pátek večer potkali na Moravě, kde se společně koukali na záznam finálového dílu, ve kterém se rozhodlo o vítězi. Ačkoliv jsou jejich instagramové účty plné videí, právě pozadí srazu vám přinášíme až my. Jak proběhlo setkání Vladimíra a Chili, která mu jako jediná nedala hlas, kdo dorazil s partnerem a proč si Braňo začal o sobě myslet, že je celebrita? 

Co se stane v Las Vegas, zůstane v Las Vegas. Neexistuje snad nikdo, kdo by toto lidové moudro neznal. A zdá se, že to platí i pro ostrov Survivoru. Alespoň tak se chovali finalisté nejdrsnější reality show na světě během pátečního oficiálního srazu na Moravě. Ačkoliv si šli dlouhé týdny po krku, Veronika Havlik se dokonce nechala slyšet, že Johy u ní skončila, a Nikola zase všem, kdo se postarali o její vypadnutí, vyhrožovala, že se jim pomstí, v reálu je vše jinak.

Jako jedna velká parta si nejdřív v prostorách restaurace Essens pochutnali na servírované večeři od šéfkuchaře Otty Vašáka, která bylo inspirovaná Survivorem, a následně se přesunuli k obrazovce, aby se přesvědčili, zda doopravdy vyhrál Vladimír nebo se ho Veve podařilo přehrát. Ačkoliv milionovou výhru získal právě Vladimír, celý akt se podle informací eXtra.cz obešel bez závisti a záště. Vladimír je totiž pro všechny tím jediným Survivorem, ačkoliv i Veve potvrdila, že dokáže přežít i pády, které by pro jiné byly likvidační.

Chili svou lásku tají

Přestože měli původně dorazit jenom samotní soutěžící, nechyběli ani partneři některých z nich. A vše podle našich informací zpunktoval právě Vladimír, který hodně stál o účast své partnerky. Nakonec s partnery dorazili i Johy, Gogo či Veronika Havlik, která na ostrově často fantazírovala o sexuálních hrátkách se svým klukem.

Bez doprovodu paradoxně přišli Nikola, Chili a Vojta Drahokoupil. Zatímco staronový partner Nikoly Čechové měl pracovní povinnosti, Chili svou lásku, kterou měla potkat na ostrově, ještě neodtajnila a zdá se, že party Survivoru nebyla tou pravou možností. A Vojta? Ten na místě přiznal, že je čerstvě singl. Zajímavé bylo dívat se na Tomáše a Veve, mezi kterými to na ostrově mělo zajiskřit. Ačkoliv se neignorovali, o vášnivém setkání nemůže být řeč.

Braňo chce být hercem

Ačkoliv se absolutním vítězem stal Vladimír, největší celebritou se cítil být Braňo, který dokonce dorazil s vlastním merchem, a to v podobě triček s hláškami, kterými byl na ostrově pověstný. Podle informací eXtra.cz má fitness trenér ze Slovenska v plánu pověsit kariéru kouče na pomyslný hřebíček a začít se více věnovat herectví. Aktuálně má dokonce menší roli v seriálu Ultimátum, který běží na České televizi a natáčel se ještě před Survivorem. Možná proto pojal podezření, že je velká hvězda a dával to hodně najevo.

Chyběly jenom Bára a Xénie. Na závěr dorazila totiž dokonce i Iva, kterou hodně účastníků show nazvalo nejlabilnějším účastníkem soutěže. Z fotografií je ale zřejmé, že už je vše zase zalité sluncem a Iva zapadla do party.

Video zveřejněno se svolením TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy