Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zákulisí pohádky Korunní princ: Kryštof Hádek se během natáčení málem zmrzačil

Zákulisí pohádky Korunní princ: Kryštof Hádek se během natáčení málem zmrzačil
Zdroj: Česká televize / Pavla Černá
+ Dalších 5 fotografií
pohádka
Natáčení pohádky Korunní princ nebylo pro některé herce žádný med. Největším peklem si prošel Kryštof Hádek (35), který ztvárnil prince Karla. Ten totiž v plné rytířské zbroji spadl z koně a mohlo to špatně skončit!

Přátelství mezi koněm a rytířem? Tak tohle herci z pohádky Korunní princ nezažili. Práce s majestátnými němými tvářemi byla za trest především pro Kryštofa Hádka

Coby proradný princ Karel si zakusil na koni svoje. „Kryštof Hádek dostal koně naučeného stavět se na zadní. A když byl v plné zbroji, tak ho napadlo, že by si mohl vyzkoušet svou dovednost a začal se vzpínat ostošest!“ prozradil Blesku režisér Karel Janák (49).

Stačilo málo a Hádek mohl skončit zmrzačený. „Kdyby Kryštof v tom brnění spadl, tak by to byl asi pořádný průšvih! Ale dokázal se velmi zkušeně udržet v sedle a vysloužil si obdiv celého štábu, včetně těch nejostřílenějších kaskadérů,“ dodal Janák.

Korunního prince natočili v roce 2015 a u diváků je velmi oblíbenou pohádkou. Princeznu Viktorii si zahrála Eva Josefíková (30) a dalšího, hodného prince, Patrik Děrgel (31).

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy