Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zákulisí nejžhavějšího focení Evy Decastelo: Takhle odhalila své skvostné tělo

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 36 fotografií
Žhavé foto
Hříšně svůdná Eva Decastelo (40) zase jednou úřadovala. Jako jediná žena z Česka už podruhé zdobí obálku pánského magazínu Playboy. A jsou to snad nejžhavější fotky v kariéře oblíbené moderátorky. Podívejte se, jak snímky vznikaly!

Ňadra zahalená jen průsvitnou látkou nebo drobnými kamínky, které nechávají jen málo prostoru pro představivost. Takové jsou snímky Evy Decastelo (40) z prosincového vydání Playboye, které se řadí k těm žhavějším, jež za svou kariéru nafotila.

„Prosincové číslo Playboye je pokaždé něčím speciální. Tentokrát je to Evou. První ženou, která se objevuje podruhé na titulce v českých zemích,“ říká Jáno Bulka, produktový manažer Playboye.

Spokojená je i sama Decastelo, ještě víc ale jásají její fanoušci, především ti z mužských řad. „Nezávahala jsem ani chvilku. Je prestiž být focena pro Playboy, a to hned dvakrát. Nezbývá než být potěšena," raduje se Eva.

Podívejte se na svůdné snímky ze zákulisí, na kterých modelka a moderátorka odhodila veškeré zábrany. Takový pohled se totiž nenaskytne každý den!

Související články

Další články