Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zákulisí natáčení Ulice: Takhle bydlí zamilovaná Veronika, Nyklovi nebo divoká Adriana

Zákulisí natáčení Ulice: Takhle bydlí zamilovaná Veronika, Nyklovi nebo divoká Adriana
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 16 fotografií
ulice
První klapka nekonečného seriálu Ulice klapla 6. 6. 2005 v 8.30 hod, pilotní díl se odvysílal 4. 9. 2005 a 1. díl první série pak den následující. Patnáct let baví Ulice diváky Novy na televizních obrazovkách a seriálem za tu dobu prošlo 1548 herců v hlavních a vedlejších rolích. Seriál se točí v pražských ateliérech v objektu bývalé tiskárny v Hostivaři. Pojďme se podívat na to, jak bydlí postava Adriany Peškové, Maléřovi, Nyklovi a další.

Ulice slaví 15 let na obrazovkách a za tu dobu se v seriálu vystřídala spousta herců. Některé si diváci oblíbili natolik, že se nemohli smířit s tím, když herec dobrovolně ukončil natáčení nebo během točení nekonečného seriálu zemřel.

Mezi takové patří například herečka Tereza Bebarová (45), která hrála dlouhých 15 let postavu Světlany. Z nesebevědomé Světlany, která na začátku vůbec nerozuměla česky a bydlela v malé špeluňce, se nakonec vyklubala sebevědomá, krásná, odhodlaná paní starostka, která se nikdy nenechá uplatit.

Postava Světlany sice z Ulice zmizí, ale příběhy nezdolné rodiny Nyklových se budou odehrávat dál. Interiéry jednotlivých rodin se během 15 let samozřejmě proměnily, ale některé zůstávají lidem v živé paměti.

Adriana Pešková je v současné době maminkou a seká dobrotu, ale nebylo tomu tak vždycky. Původně bydlela v bytě, který nyní patří Magdě a Zdence, která trpí Alzheimerem. Během Adrianiných divokých let se v jejím hříšném bytečku děly opravdu divoké věci a sex s mladým Mikim nebo zákeřným Robertem Bláhou nebyl výjimkou.

Vy se nyní můžete podívat do galerie na jednotlivé pokojíčky vašich oblíbených hrdinů Ulice.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy