Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

ZÁKULISÍ KARLOVARSKÉHO FESTIVALU: Takhle Schneiderová a spol. zbrojily na událost roku

Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
UDÁLOST ROKU
V pátek odpoledne byl zahájen 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. České i zahraniční celebrity se prošly po červeném koberci, předvedly své outfity, užívaly si pozornost médií a mávaly fanouškům, kteří se na jedinečnou událost přišli podívat. Jak ale vypadalo zákulisí z jejich pohledu?

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech si užívají nejen fanoušci, kteří ocení příležitost na vlastní oči vidět své oblíbené hvězdy, ale i celebrity samotné. Některé z nich se přípravám na velkou událost věnují i několik týdnů před jejím počátkem, ovšem teprve pár hodin před zahájením dávají svým stylistům, kadeřníkům i vizážistům pořádně zabrat.

Mohlo by se zdát, že přípravy na tak velkou událost mohou být stresující, pravdou však je, že hvězdy červeného koberce si je náležitě užívají. Například herečka Jitka Schneiderová si čas v péči kadeřníka vychutnávala. Ester Geislerová se pak ihned po dovršení příprav ve své róbě vydala na dětské hřiště, kde si zapózovala s dětmi na pískovišti.

Jak vypadají a co dělají hvězdy Karlových Varů, když se zrovna nepromenují po červeném koberci? Jak probíhají přípravy a jak celebrity tráví volný čas v lázeňském městě? Podívejte se v galerii na ty nejlepší fotky, které ukazují festival ve Varech z jejich úhlu pohledu.

Související články

Další články