Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zákulisí honosného večírku: Padaly vtípky na účet ženicha, o Dianě se ale mluvit nesmělo!

+ Dalších 58 fotografií
Byla to hodně dlouhá noc. Královna Alžběta II. jim po sňatku dala titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu a Harry (33) a Meghan (36) se vyrazili bavit. Na večírek odjeli v Jaguaru. Ten měl speciální značku - datum jejich veselky. Co se na večírku dělo? Padaly žerty. Na zesnulou Dianu se ale nevzpomínalo.

Harry byl vždy králem každého večírku. V minulosti provokoval v nacistické uniformě a nebo pařil nahý na hotelovém pokoji. Také Meghan Markle (36) za to uměla vzít. Ta zase byla pověstná tím, že má horký klín. Jenže nyní se oba uklidnili a hoří láskou jeden pro druhého. Po tradičním obřadu sedli do luxusního vozu a odjeli na večírek ve Frogmore House.

Tam padaly žerty na účet ženicha. Celý večer moderoval William, který nechal mluvit tátu Charlese a pak i ženicha. „Charles vyprávěl o tom, jak Harryho krmil a měnil mu plenky a pak prohlásil – a podívejte, jak se nám pochlapil,“ píše Blesk.cz. Jen jediné téma bylo tabu. Nesmělo se mluvit o Dianě. Aby se nerušily šťastné chvíle.

A pak se vyrazilo na afterparty, která se konala v legendárním londýnském nočním klubu Fabric. Tam zamilované novomanžele bavil světoznámý DJ Carl Cox. Sledujte eXtra.cz, brzy přineseme další podrobnosti.

Související články

Další články