Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zákrokům dala vale: Renée Zellweger na Oscarech ukázala návrat k přirozené kráse

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Ještě před pár měsíci se lidé při pohledu na Renée Zellweger (50) děsili. Herečka, kterou si lidé oblíbili především jako oplácanou Bridget Jones, se oddala estetickým zákrokům a nebyla sama sobě vůbec podobná. Zdá se, že kritika na její adresu byla vyslyšena. Pro Oscara si Renée přišla už téměř taková, jakou ji lidé znají, a ukázala, že se vrací k přirozenější kráse.

Předávání cen Oscar 2020 přineslo mnohá překvapení, jedním z těch největších byla neuvěřitelná vizáž Renée Zellweger. Americkou herečku lidé už před měsíci zapsali na seznam celebrit, které neumí stárnout, ukazuje se ale, že filmová Judy Garland prozřela a jehlám dala vale.

Padesáté narozeniny slavila Zellweger v podobě zcela jiného člověka. Když vstoupila ještě před několika měsíci na červený koberec, lidé ji nepoznávali. Jakmile vyšlo najevo, že ta zdánlivě neznámá žena je právě Renée, na její adresu se snesla obrovská vlna kritiky.

Budoucnost Renée lidé viděli v podobě Donatelly Versace, kterou plastiky ze svůdné blondýnky proměnily v chodící umělotinu. Možná právě obrovská kritika ze strany veřejnosti byla pro oblíbenou herečku budíčkem, který potřebovala. Americké celebrity se bez drobných zákroků neobejdou, Renée ale naštěstí alespoň ubrala na tempu.

Ceny Oscar 2020

Když si Renée Zellweger v bílé róbě přišla pro svou zlatou sošku, její vzhled mnohé příjemně překvapil. Bylo zcela evidentní, že na žádném estetickém zákroku delší dobu nebyla, její obličej se vyčistil a konečně si je znovu podobná. Podívejte se do galerie, jak moc jí to konečně opět sluší.

Související články

Další články