Agáta je ve čtvrtém měsíci těhotenství a vypadalo to, že na dvě děti zůstane sama a ještě ji čeká rozvodová tahanice. Její avantýry poznamenaly i jejího manžela Jakuba, který před pár dny prožil s nadsázkou řečeno fajn večírek – opil se tak, že si v centru Prahy pomočil vlastní vůz.

Jenže manželé se oklepali a začali nad vším přemýšlet racionálně. Odpustili si… „Vše je v pořádku, s Kubou už nebudeme nic komentovat,“ řekla nám Agáta, která si tak nejspíš uvědomila své chyby a Prachařovi naslibovala hory doly, aby se nerozváděl.

Prachař se tak nejspíše nechal přemluvit. Protože není žádným tajemstvím, že Agáta se měla měla před časem spustit s Jakubem Štáfkem a fotografem Dereckem Hardem. Herec včera pro eXtra.cz ale tvrdil, že s Agátou nic neměl. „Není to pravda,“ řekl nám s tím, že je v kontaktu s Prachařem. To kvůli skutečnosti, že Agáty manžel byl rozhodnutý opustit seriál Vyšehrad, v němž hraje Štáfkova manažera, aby se oba pánové nepotkávali na jednom place před kamerou. Mileneckou avantýru popřel i fotograf, který se netají tím, že dítě by chtěl, ale určitě ne s Agátou. Paradoxem je, že právě těhotenství Agáty se přisuzuje jemu – právě v tom období měl mít postelové hrátky s bývalou modelkou.