Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zakopali válečnou sekeru! Prachař už nebude močit na své auto! Prsty v tom má Agáta...

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 34 fotografií
Zprvu to vypadalo, že jejich manželství jde definitivně do záhuby. Nakonec se ukázalo, že se mají tak rádi, že si odpustí... Agáta Prachařová s manželem Jakubem urovnali své spory a zase se radují ze života. Alespoň taková slova byla pro redakci eXtra.cz z úst Agáty. Znamená to jediné, že se Prachař už nebude opíjet a močit na své auto!

Agáta je ve čtvrtém měsíci těhotenství a vypadalo to, že na dvě děti zůstane sama a ještě ji čeká rozvodová tahanice Její avantýry poznamenaly i jejího manžela Jakuba, který před pár dny prožil s nadsázkou řečeno fajn večírek - opil se tak, že si v centru Prahy pomočil vlastní vůz.

Jenže manželé se oklepali a začali nad vším přemýšlet racionálně Odpustili si... "Vše je v pořádku, s Kubou už nebudeme nic komentovat," řekla nám Agáta, která si tak nejspíš uvědomila své chyby a Prachařovi naslibovala hory doly, aby se nerozváděl.

Prachař se tak nejspíše nechal přemluvit. Protože není žádným tajemstvím, že Agáta se měla měla před časem spustit s Jakubem Štáfkem a fotografem Dereckem Hardem. Herec včera pro eXtra.cz ale tvrdil, že s Agátou nic neměl "Není to pravda," řekl nám s tím, že je v kontaktu s Prachařem. To kvůli skutečnosti, že Agáty manžel byl rozhodnutý opustit seriál Vyšehrad, v němž hraje Štáfkova manažera, aby se oba pánové nepotkávali na jednom place před kamerou. Mileneckou avantýru popřel i fotograf, který se netají tím, že dítě by chtěl, ale určitě ne s Agátou. Paradoxem je, že právě těhotenství Agáty se přisuzuje jemu - právě v tom období měl mít postelové hrátky s bývalou modelkou.

Související články

Další články