Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zákony vlka přinesou vášnivou scénu Lindy Rybové a Stanislava Majera: Detaily z natáčení

Linda Rybová a Stanislav Majer v erotické scéně.
Zdroj: se souhlasem TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
seriál

Čtvrtý díl seriálu Zákony vlka přinese vášeň i momenty, ze kterých se tají dech. Dramatickou kaskadérskou scénu natočila nejmladší ze čtyřlístku hlavních rolí, herečka Tereza Švejdová coby policistka Kamila Žáčková. Diváci čtvrtého dílu detektivní love story se dočkají i první intimní scény mezi hlavními hrdiny Robertem a Sárou v podání Stanislava Majera a Lindy Rybové, jak eXtra.cz prozradila Prima.

V okolí Záhoří se v seriálu Zákony vlka začínají ztrácet osobní auta. Zloději jdou najisto a auta mizí beze stopy. Ta nakonec vede přes místního chalupáře-tipaře za hranice k organizované skupině pašeráků. Při jedné z krádeží je zraněna policistka Kamila Žáčková. A starosta začíná tušit, že mu jeho žena Sára něco tají. Netuší však, že kromě minulosti před ním nyní bude skrývat i současnost, protože napětí mezi Sárou a Robertem přeroste ve vášeň, které dají průchod v romantickém prostředí koňských stájí.

Intimní scény v Zákonech vlka

Pro diváka atraktivní scéna, pro herce natáčecí den, na který se dvakrát netěší. „To fakt ne. Není to tak, že by mi byli nepříjemní kolegové, ale já jsem strašlivě stydlivá. Strašně se bojím a necítím se svobodně. Ty lidi skoro neznáte… Myslím, že i kluci to tak mají, málokdo je v tom takový střelec,“ popisuje prostřednictvím TV Prima svůj postoj k těmto scénám Linda Rybová. A Stanislav Majer její slova jenom potvrzuje: „Není nic nepříjemnějšího než hrát opilého a sex. Kouká na vás při tom polovina štábu. Ale pokud to točíte s někým, kdo je vám blízký, ten ostych není tak velký.

Ze své komfortní zóny při natáčení čtvrtého dílu Zákonů vlka musela vyjít i mladá herečka Tereza Švejdová. Její roli, policistku Kamilu Žáčkovou, srazí auto ve vysoké rychlosti. Ačkoli ji v nejnebezpečnějším úseku zastoupila kaskadérka, Švejdová si kvůli této scéně prožila adrenalinovou noc.

Byl to můj druhý, nebo třetí natáčecí den. Tedy vlastně noc. Měla jsem přijet autem, zaparkovat někde v pangejtu, vyskočit z auta s pistolí a čelit druhému vozu. V té době jsem měla řidičák asi tři čtvrtě roku, ale stejně takovou dobu jsem měla mimino, takže do té doby jsem jezdila ideálně po okreskách tak šedesát kilometrů v hodině. Bylo to pro mě docela napínavý. Jak byla tma, auto a do toho tam stál celej štáb a koukali na mě, jak to dopadne. Do toho tam probíhala kaskadérská scéna. Ale dopadlo to dobře, nikomu se nic nestalo,“ vzpomíná na jedno ze svých nejnáročnějších natáčení Tereza Švejdová, která svoji dublérku v kaskadérské scéně pozorovala zpoza kamery a tajil se jí dech. Stejně tak jako celému štábu.

Diváci se neshodnou

Zbrusu nový krimi seriál TV Prima s názvem Zákony vlka sice obecenstvo u televizních obrazovek rozdělil na dva tábory, v případě hlavních ženských tváří mají ale jasno. Nejlepší herecký výkon předvedla Linda Rybová jako hlavní hrdinka Sára, nejslabší naopak byla mladá policistka v podání herečky Terezy Švejdové. Alespoň tak se shodli diváci na sociálních sítích.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy