Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zaklínač zanedlouho obnoví natáčení: Seriál dostal výjimku, natáčet se bude i v Česku

Zaklínač zanedlouho obnoví natáčení: Seriál dostal výjimku, natáčet se bude i v Česku
Zdroj: Netflix
+ Dalších 9 fotografií
seriál
Herci z oblíbeného seriálu Zaklínač už vědí, kdy se znovu sejdou na natáčení. To muselo být v březnu přerušeno kvůli pandemii koronaviru a tvůrci nyní dostali výjimku, která jim dává povolení pokračovat. Geralt, Yennefer a Ciri se tak před kamery znovu postaví už 17. srpna.

První řada seriálu Zaklínač, která v polovině prosince vyšla na Netflixu, se stala okamžitě diváckým hitem. Tvůrci to předpokládali, a proto natáčení druhé série oznámili ještě předtím, než ta první vůbec vyšla. Původní natáčecí plány ale zhatila pandemie koronaviru

Ještě nedávno nebylo jisté, kdy bude natáčení druhé série obnoveno a zda vůbec stihne přijít na obrazovky v původně stanoveném termínu roku 2021. Tvůrci nyní k potěšení fanoušků na Twitteru oznámili, že se na placu znovu sejdou 17. srpna. K pokračování totiž dostali výjimku, která jim umožňuje natáčet v zahraničních státech i přes koronavirus.

Natáčení zpočátku naváže tam, kde skončilo, tedy v Británii. Následně se, stejně jako v předchozí sérii, přesune na Slovensko. Štáb pak zavítá i do Česka, zatím ale není jisté, jaké lokace konkrétně využije.

Zaklínač v animovaném filmu

Ještě než vyjde druhá série seriálu, mohou se předplatitelé Netflixu těšit i na animovaný film Zaklínač s názvem The Witcher: Nightmare of the Wolf. Ten by měl vyjít ještě v průběhu letošního roku, možná ale bude premiéra kvůli pandemii odsunuta.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy