Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zaklínač v nové zbroji: Geralt z Rivie bude mít ve druhé řadě svaly i na brnění

Zaklínač v nové zbroji: Geralt z Rivie bude mít ve druhé řadě svaly i na brnění
Zdroj: Netflix
+ Dalších 10 fotografií
druhá řada
Minulý rok v prosinci se seriál Zaklínač stal naprostým hitem a fanoušci se na něj těšili tolik, že Netflix oznámil druhou řadu ještě před vydáním té první. Natáčení sice komplikovala pandemie koronaviru, herci se do něj ale už vrhli s plným nasazením a nyní byla odhalena i nová podoba dvou hrdinů. Geralt z Rivie dostal zbroj, která zdůrazňuje jeho svaly, a z vyplašené Ciri se stane bojovnice.

Ačkoliv letos se už nové řady seriálu Zaklínač fanoušci nedočkají, tvůrci se rozhodli je potěšit malou ochutnávkou toho, co mohou očekávat. Netflix zveřejnil novou podobu dvou hrdinů - Geralta z Rivie a Ciri, které hrají Henry Cavill a Freya Allan

Zaklínač se stal hitem především proto, že samotnému seriálu předcházely knihy s obrovskou fanouškovskou základnou a hry, které jsou oblíbené mezi hráči z celého světa. Diváci měli vysoká očekávání a dokonce ani přesto nebyli ve výsledku zklamáni.

Kromě druhé řady, která se na Netflixu objeví v roce 2021, tvůrci už oznámili i plánovaný prequel s názvem The Witcher: Blood Origin Děj se bude odehrávat 1200 let před příchodem Geralta z Rivie a v šesti dílech ukáže zrod vůbec prvního zaklínače. Ani u něj ale brzkou premiéru očekávat nemůžeme.

Nová podoba

Ve druhé sérii se Geralt z Rivie příliš nezmění, oblékne ale novou zbroj. Fanoušci si nemohli nevšimnout, že ta zdůrazňuje jeho břišní i prsní svaly. Ciri pak, oproti první sérii, projde proměnou nejen vzhledovou, ale i charakterovou. Z malé vyplašené dívky se stane bojovnice. Sami se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy