Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Zakladatele Facebooku ulovili v Praze, podívejte se na turistu Zuckerberga!

Mark a jeho žena Priscilla v centru Prahy.

Tak to je tedy úlovek! Ve vší tichosti přijel do Prahy zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (29) – jeden z největších milionářů na světě, který je známý tím, že se chová a vypadá pořád jako uťáplý studentík Harvardu, kde dával do kupy první náhledy Facebooku.

Se svou ženou Priscillou Chan ho včera ulovili turisté v centru Prahy, když si oba vyšlápli na prohlídku starobylé části města. Fotku pořídil Lukasz Porwol na Mostecké ulici směrem od Karlova mostu na Malostranské náměstí. K ní přidal popisek ve znění: „Promiň, Marku, vím, že udělat tuhle fotku dnes v Praze na Karlově mostě bylo velmi nezdvořilé.“

Porwol tu byl na konferenci a na jednoho z nejvlivnějších mužů planety narazil těsně před odletem do Dublinu. Zuckerberg je na cestě po střední Evropě a byl na návštěvě Polska, kde se setkal s tamním ministrem pro digitalizaci. Předtím jeho jednání vedla do Německa, nakonec si našel chvilku na návštěvu pražských památek.

Zuckerberga potkal ve stejném dni v centru Prahy kromě autora fotky i předseda Strany zelených Ondřej Liška a šéfredaktor pánského webu Aleš Harazim, kteří vyvrací prvotní domněnky, že je fotka podvrh. Zuckerberg s manželkou do Prahy přiletěli nejspíš přímo z Varšavy, ale zatím není známo, jak dlouho se zdrží a zda se už nevrátili do domovského Palo Alta.

Mohlo by vás zajímat

Další články