Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zákeřný útok na šestnáctiletého chlapce: Zezadu ho napadl romský násilník!

Na mladého chlapce zaútočil agresor zákeřně zezadu.
Zdroj: Facebook

K romskému útoku došlo v sobotu v noci v ústecké části města Krásné Březno a jeho motiv je dost nepochopitelný. Šestnáctiletý mladík Dušan S. si v trolejbuse všiml, že si romský občan chtěl orazit neplatnou jízdenku a na jeho konání upozornil.

To ale neměl dělat, útočníka to vytočilo k násilí a když chlapec z trolejbusu vystoupil, běžel za ním a zranil ho zezadu na hlavě kleštěmi na rozebírání kabelů. Původní verze, že byl chlapec bodnut, se nepotvrdila a policie zveřejnila, že se jednalo o útok těžkým předmětem. Agresor chlapci způsobil tržné rány na hlavě a na krku. Duchapřítomný řidič vše viděl a trolejbus ihned zastavil, aby pomohl, stejně tak první pomoc poskytli svědci okolo.

Policie již útočníka dopadla, přesto sestra napadeného na Facebooku vyzývá všechny, kdo byli v sobotu svědky útoku, aby pomohli ve vyšetřování případu. V ústeckém kraji opět tato událost rozvířila vášně a ústečané se bouří proti násilí páchanému ze strany nepřizpůsobivých občanů. Není to tak dávno, co Duchcovem otřásl nechutný rasistický útok a během povodní se obětí romského rabování stal i majitel místní hospody.

Související články

Další články