Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Zákeřný útok na Oktagonu: Shem Rock kopl Pokorného do žeber, jejich zápas se ruší

Atmosféra mezi Pokorným a Shame Rockem byla vyostřená.
Zdroj: Se souhlasem Oktagon MMA
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
oktagon

Dlouho očekávaný zápas Oktagonu se ruší. Na to, až proti sobě stanou v kleci Shem Rock a policista Jaroslav Pokorný, čekalo mnoho fanoušků, nakonec však ze souboje sešlo. Může za to bitka, která se odehrála během vážení, kdy Shem Rock ošklivě kopl Pokorného do žeber. Jak informovala organizace na svém Instagramu, lékař Jaroslavovi zápasení nedoporučil. 

Liverpoolský bijec Shem Rock se na veřejném vážení choval jako utržený ze řetězu. Vyprovokoval zcela nesmyslnou bitku a svého soupeře Jaroslava Pokorného ošklivě kopl do žeber. Ačkoliv tento zápas byl jeden z těch dlouho očekávaných, jak informovali pořadatelé Oktagonu, kvůli zranění musí být zrušen.


"Pokorný vs Rock je zrušeno. Včerejší kop Shem Rocka na žebra má dohru u lékaře, který po dvou vyšetřeních nedoporučuje Pokornému nastoupit do zápasu," zní v oficiálním prohlášení. To, že zápasník neuhlídal své chování a poranil soupeře při vážení, se bude nadále řešit.

Nevhodné chování liverpoolského zápasníka se bude řešit

"Stejně jako fanoušci, tak i my jsme zklamaní, že se zápas Pokorný vs Rock v Manchesteru neuskuteční. Každý by měl zůstat profesionál a ublížit soupeřovi, i když nechtěně, je nemyslitelné. Celá situace velmi poškozuje Pokorného, který se na zápas samozřejmě připravoval, fanoušky, kteří se na zápas těšili, a i celou organizaci, která do tohoto zápasu investovala velké peníze," píše spolumajitel Oktagonu Pavol Neruda na svém Instagramu. Nevhodné chování budou muset řešit s manažerem liverpoolského zápasníka.


Celá potyčka se odehrála pouze v pár vteřinách. "Já se tě nebojím," začal provokovat Shem Rock. "Je to normální tady na staredownu?" oponoval mu Pokorný, který si chtěl agresi nechat až do klece. "Nemůžeš mi to říct v angličtině?" pokračuje v provokaci liverpoolský bijec, který Pokornému uštědřil ošklivý kop. "Sráč jeden," zakončuje Jaroslav.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy