Tohle nikdo nečekal a je to opravdu odporné. Nějaký český hokejista se rozhodl, že bude veřejně útočit na Jardu Jágra a špinit ho v médiích.

„Jarda je známý rozesrávač kabiny. Kluci jsou vždycky rádi, když tam není. Nikdo ho nemá rád. Od kluků počínaje, po maséry konče,“ uvedl nějaký český hokejista pro expres.cz.

Jsou to velmi silná slova. A nejhorší na tom je, že je pronesl někdo, kdo se roky vydával za Jágrova kámoše a v kabině ho plácal po ramenou!?

Kdo to je? Web expres.cz se rozhodl, že jméno tohoto člověka nezveřejní. Že se prostě vydají negativní informace proti našemu nejslavnějšímu hráči, ale zdroj těchto negativních informací se bude tajit.

Když už tedy nějaký boreček má tu chuť do médií vytrubovat, že Jágr je v kabině zlo, tak by se měl za svá slova postavit. Takhle je to trapný anonymní výkřik nějakého chudáka, který zřejmě v hokeji dokázal velký prd a Jágrovi závidí úspěch.

Moc by nás zajímalo, kdo je tou hyenou, která vynáší věci z kabiny, kydá na Jágra špínu a ještě se skrývá v davu českých hokejistů…