Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zákeřná RAKOVINA zasáhla dalšího herce ze seriálu Beverly Hills 90210. Kdo onemocněl po BRENDĚ?

Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
+ Dalších 35 fotografií
Oblíbený seriál Beverly Hills 90210 je snad prokletý. Představitelka Brendy Shannen Doherty už dlouho statečně bojuje s rakovinou a nyní tato zákeřná nemoc zasáhla dalšího z herců.

Představitelka Brendy v seriálu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty (45) statečně bojuje s rakovinou, nad kterou pomalu, ale jistě vítězí. Nyní tuto zákeřnou nemoc oznámil další z herců ze seriálu. Luke Perry (50), kterého všechny fanynky milovaly jako Dylana, který randil s Brendou, oznámil zkušenost s touto zákeřnou chorobou. Všechny fanoušky šokoval v rozhovoru pro Fox News.

Dvojici tak spojuje víc než jen láska v seriálu. V roce 2015 herec podstoupil kolonoskopii a posléze ho čekal pořádný šok! Myslel si, že půjde o rutinní prohlídku, ale lékaři mu našli výrůstky v tlustém střevě. A ukázalo se, že jde opravdu o rakovinu. Naštěstí Luke dorazil do nemocnice včas a podchytil ji v raném stádiu Přitom je kolonoskopie doporučována především lidem starším 55 let. Lukovi v té době bylo jen 49.

"Před dvěma roky mi objevili ve střevě rakovinu, naštěstí v raném stadiu čili to vyřešila jedna operace," řekl Perry, který má to nejhorší za sebou a od té doby nemá žádné zdravotní problémy a cítí se fit. O své nemoci se rozhodl promluvit až nyní. Manželka jeho kamaráda totiž onemocněla rakovinou, na kterou se přišlo mnohem později než u Luka. Proto chtěl zveřejnit svůj příběh a informovat lidi o riziku rakoviny. Všichni by měli chodit na pravidelné prohlídky a nechat se testovat

"Právě teď je 23 milionů Američanů, kteří nebyli na kontrole a kteří by na kontrolu jít měli," řekl herec pro portál Daily Mail. Kdyby prý přišel k lékařům později, mohlo to být mnohem horší. Když budou lidé chodit na prohlídky včas, může se zabránit až 60 procentům úmrtí.

Související články

Další články