Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zákeřná rakovina? PRAVDA o mrtvolném vzhledu vyschlého Johnnyho Deppa!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 29 fotografií
Johnny Depp (55) v poslední době vypadal, jako by z něj vysála duši samotná královna smrtek Angelina Jolie (43). Herec drasticky ztratil na váze, děsil černými kruhy pod očima a při chůzi potřeboval pomoc své ochranky. Začalo se dokonce mluvit o zákeřné rakovině. Tady je pravda!

Strašlivé obavy o Johnnyho Deppa v posledních týdnech sužují fanoušky slavného hollywoodského herce. Mrtvolný výraz v jeho tváři a drastický úbytek na váze naznačují, že je s představitelem kapitána Jacka Sparrowa něco v nepořádku.

Nic ale nemusí být tak dramatické, jak se na první pohled může zdát. Vyrojilo se vysvětlení, že Depp zásadně změnil vizáž kvůli přípravám na roli muže, který umírá na nevyléčitelnou nemoc. Takové čachry s váhou jsou však velmi nebezpečné, což by vysvětlovalo, že herec vypadá tak zesláble.

Řada internetových hnidopichů se ale s vysvětlením nechce spokojit. Dál tvrdí, že za Johnnyho šíleným zjevem opravdu stojí rakovina. Tvrzení podpírají tím, že Depp film s tematikou smrti, a sice Richard Says Goodbye, natočil už před rokem. To ale neodporuje tomu, že do jeho repertoáru v následujících měsících může přibýt ještě jeden.

Fanoušci tak nejspíš nebudou mít klid do chvíle, než promluví sám Johnny...

Související články

Další články