Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zákeřná nemoc ji dostala na dno: Jak žije Kateřina a dvojčata z Mise nový domov dnes?

Zdroj: tv nova
+ Další 2 fotografie
mise nový domov
Máme za sebou další díl show Mise nový domov. Tentokrát se jednalo o velmi dojemný díl, který chytil za srdce nejednoho diváka. Příběh bezmocné maminky Kateřiny, která trpí neuvěřitelnými bolestmi při každém pohybu vzbudil velké diskuze na sociálních sítích. Kateřina totiž nebojuje jen se zákeřnou nemocí, ale stará se také o dvě osmiletá dvojčata. Jak rodina žije dnes?

V premiérovém díle show Mise nový domov jsme viděli maminku Kateřinu, která to v životě neměla vůbec lehké. Když bylo Kateřině dvacet let, tak měla vše, co si mohla přát. Vztah, dobré bydlení, lásku svého života a dobrou práci.

Jenomže zákeřná nemoc jí převrátila život vzhůru nohama. Poté přišlo na řadu stěhování, rozvod, ztráta práce. Léky změnily její obličej téměř k nepoznání. Kateřina se ale rozhodla bojovat.

V nemocnici ležela měsíce a vyplatilo se. Mohla se dokonce částečně vrátit do pracovního procesu. Udělala si nové kamarády a otěhotněla. Nemoc ale bohužel neodešla. Při každém pohybu trpí nesnesitelnými bolestmi.

Bolesti přicházejí neohlášeně a v různé síle. Když ji její tělo není schopné unést, upadne do kómatu. V tu chvíli jsou doma jen osmiletá dvojčata. Chvějící se maminku, která není schopná udělat krok, obloží dekami a teplými obklady se snaží zahnat bolestivý záchvat. Malý Honzík vahou svého těla Kateřinu drží na zemi, aby se svým nekontrolovatelným škubáním nezranila.

Mise nový domov splnila Kateřině a jejím dětem sen. Jejich malý byt rozšířili ještě o sousední a vytvořili pokoj pro jejich milovanou Janu, která je rodině velkou oporou. „Moje největší přání bylo, abychom měli prostor,“ nechala se slyšet maminka Kateřina.

„Janička nám na konci Mise slíbila, že se k nám vrátí. Momentálně je to tak, že se zabydlujeme a Jana si balí věci ve svém současném bydlení a chystá se k nám nastěhovat. Těším se, jak si užijeme společné Vánoce,“ dodala Kateřina.

Související články

Další články