Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Zákeřná nemoc Evy Jurinové (†67): Není mi dobře, zněla její poslední slova, řekl zdrcený Zbyněk Merunka

Eva Jurinová namluvila i hlášky pro linku B pražského metra.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
smutná zpráva

Česká republika vydýchává smutnou zprávu o odchodu jedné z nejlepších televizních moderátorek historie Evy Jurinové (†67). Podle prohlášení rodiny zemřela po dlouhé těžké nemoci. Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, na chorobu si sice konkrétně nestěžovala, ke konci roku už jí ale bylo tak špatně, že se svěřila i svému dlouholetému příteli.

Zbyněk Merunka věděl, že se něco děje

„Tušil jsem to, že došlo k nejhoršímu. Eva mi neodepisovala, její manžel mi nezvedal telefon. Bylo prakticky jasné, že je to zlé,“ řekl eXtra.cz zdrcený Zbyněk Merunka

Když jsem s Evou mluvil kolem Vánoc, říkala, že jí není dobře. A když teď Vašek (Jurina – pozn. red.) uvedl, že odešla po těžké nemoci, tak mi je jasné, že to byla asi ta nejhorší nemoc ze všech. Nemůžu se z toho vzpamatovat,“ prohlásil muž, který mezi lety 1994 a 1999 s kolegyní moderoval hlavní zpravodajskou relaci televize Nova

ČTĚTE TAKÉ: Jak přátelé pátrali po Evě Jurinové, která se jim neozývala

Eva Jurinová měla v kolegovi druhého manžela

„S Evou Jurinovou jsme si notovali v tom, že jsme tehdy na Nově prožili nejhezčí a nejúspěšnější roky našeho profesního života. Ani předtím, ani nikdy potom už jsme nic takového nezažili. Budu na ni vzpomínat jen v dobrém,“ prozradil dál bývalý moderátor Televizních novin Tehdy měla relace sledovanost okolo tří milionů diváků, což je z dnešního pohledu neuvěřitelné číslo.

„Eva byla výjimečná. Samozřejmě byla skvělá moderátorka s perfektním hlasem, především na ni byl ale spoleh. Když se moderuje v tandemu, vzájemná důvěra mezi dvojicí je naprosto zásadní. Musíte vědět, že se na toho druhého můžete spolehnout. Byli jsme pomalu jak manželé, což Vašek Jurina bral. Říkal, že se mnou tráví mnohem víc času než s ním. Budu se z toho vzpamatovávat hrozně dlouho,“ dodal Merunka.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy