Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zákeřná Natálka Grossová. Kajumiho nutí jí radit s výběrem intimního prádla. Jeho to prý nudí

Natálie Grossová a Adam Kajumi.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
nákupy

Když v České republice udeří zima, není nic lepšího, než odcestovat na místo, kde je teplo a moře. Tak se rozhodly i sestry Denisa a Natálie Grossovy, které si nyní užívají dovolenou v Dubaji. Neletěly ale samy, doprovod jim dělají přátelé, mezi nimiž nechybí ani influencer Adam Kajumi, jenž na svém Instagramu sdílel útrapy, které musí s děvčaty podstupovat na nákupech, třeba spodního prádla. 

Společná dovolená

Už jsme se začínali bát, že se snad zpěvačka Natálie Grossová se svým přítelem influencerem Adamem Kajumim rozkmotřila, na nejhorší ale nakonec nedošlo. Přestože mladičká hvězda českých muzikálů před nedávnem eXtra.cz prozradila, že nemusí tahat chlapa s sebou všude, na dovolené v Dubaji po jejím boku samozřejmě chybět nesměl.

Tentokrát dělal Adam společnost Natálce i její starší sestře Denise během nákupů a prvním místem, kam jejich společné kroky vedly, byl slavný obchod se spodním prádlem Victoria’s Secret, což známý influencer s radostí sdílel na svém Instagramu.

Hodiny v obchodě

"Přátelé, jsme ve Victoria’s Secret. Tady je krásně vidět, jak ti chlapi znuděně stojí nas*raný, že tady musí čekat půl hodiny a jejich partnerky tady nakupujou," zmínil ve svém storíčku Kajumi s popiskem "chudáci chlapi".

"Mám ten soucit, jsme v prvním obchodě a ještě mám dobrou náladu, počkejte, jak na tom budu minimálně ve třetím," dodal s vtipem sobě vlastním sympatický influencer.

Podle následujícího příspěvku, kde je na záběru jasně vidět, jak svou Natálku při pohledu na světelnou show nad mořem láskyplně drží v náručí a jemně ji hladí, je více než jasné, že tyhle nákupy žádnou hádkou rozhodně neskončily.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy