Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zákeřná Meghan a ovlivněný Harry: Královské rodině vyhrožují vyzrazením temných tajemství

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
neférovost
Už dnes se rozhodne o osudu královských odpadlíků prince Harryho (35) a Meghan Markle (38). O tom, jak bude tento pár do budoucna v královské rodině fungovat a zda vůbec, probíhá jednání v královnině rezidenci Sandringham. Meghan a Harry mají prý zbraň, kterou hodlají vytáhnout v případě, že nebude po jejich. Princ, jehož chování jeho žena výrazně ovlivňuje, je odhodlaný svým příbuzným vrazit kudlu do zad.

Královna Alžběta II. a princ Charles mají jasný cíl - za každou cenu udržet rodinu pohromadě. Na summitu, během kterého se rozhodne o budoucím fungování Meghan Markle a prince Harryho v královské rodině, mají dojít k dohodě výhodné pro obě strany. Vypadá to ale, že hurikán Meghan, jak je vévodkyni v Británii přezdíváno, ochotná nebude. A jak ona pískne, tak Harry skočí.

Meghan a Harry přišli s nápadem, který má fungovat jako záruka úspěchu v případě, že se během summitu bude zdát, že nedosáhnou svého. Své asistenty už pověřili obvoláváním amerických televizních stanic a známých tištěných médií, kde zjišťují informace o možnosti velmi otevřeného rozhovoru. V něm by vyzradili i ta nejtemnější tajemství královské rodiny.

Královská špína

Největší problémy by jejich rozhovor mohl způsobit princi Andrewovi, kterého veřejnost podezřívá z podílení se na sexuálních deliktech Jeffreyho Epsteina. Na veřejnost by se mohla dostat ale další spousta záležitostí, které královská rodina drží pod pokličkou. A lidé by se mohli dozvědět i to, jaké vztahy vlastně mezi všemi příbuznými panují.

Podle informací deníku The Sun princ a Meghan kontaktovali i samotnou královnu amerických talk show Oprah Winfrey. Obzvláště rozhovor v jejím pořadu by přilákal k obrazovkám miliony diváků, je však otázkou, zda si některý z televizních kanálů vezme na triko interview, které by mohlo skončit obrovským skandálem.

Hněv prince Philipa

Ačkoliv nepochybně největší zlobu vůči vnukovi a jeho ženě v sobě nosí královna, rozhněvaný je i její manžel princ Philip. Ten byl z míry vyveden už rozhodnutím Harryho a Meghan trávit Vánoce pryč od rodiny, jejich prohlášení ho však vytočilo doběla. Tvrdí, že oba mají problém s nedostatkem respektu a vadí mu především, jak moc se aktuální rodinný stav podepisuje na Alžbětě. Možná i proto před summitem odjel pryč, aby nemusel přihlížet tomu, co se během něj stane.

Související články

Další články