Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zákeřná bitka ve Zlíně: Zlodějky kousaly a škrábaly prodavače, který je nachytal při lupu!

Zlodějky drze napadly prodavače.
Zdroj: Policie ČR
Ve Zlíně bylo pořádně veselo. Dvě drobné zlodějky se na parkovišti neváhaly poprat s prodavačem, který je přistihl při nekalé činnosti. Po krádeži za nimi vyběhl z obchodu a chtěl jim zabavit ukradené zboží z narvaných kabelek. A nastala mela.

Zlodějky se bez boje nevzdaly a došlo na kousání, škrábání a křičení. Nakonec si ale lup ze sportovních potřeb domů neodvezly. Policie nyní prosí veřejnost o pomoc s pátráním.

A jak se krádež vůbec odehrála? Ženy si nejdřív vyhlédly drahé sportovní soupravy, vzaly si je do kabinky a pak „nenápadně“ odcházely s narvanou kabelkou. Činu si všiml prodavač, který nečekal na policii a pustil se za nimi na parkoviště. Tam se spustila bitka a muž může být rád, že to neschytal víc. Zlodějky měly totiž komplice.

„Po chvíli zavazadlo pustily, nasedly do modrého vozu s olomouckou registrační značkou, v němž seděli dva muži, a společně s nimi odjely,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Po zlodějkách nyní policie pátrá, pokud je znáte, volejte linku 158.

Související články

Další články