Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Zákazníci Tesco mohou nově přijímat a posílat peníze prostřednictvím služby „mezinárodní převod peněz“

Nová služba „mezinárodní převod peněz“, kterou Tesco nabízí ve spolupráci se společností MoneyGram, umožní rychlé a snadné zasílání peněz jak do zahraniční, tak i v rámci daného státu. Hlavní výhodou je rychlost takové transakce, převod by měl standardně trvat do 15 minut.

Zasílání peněz do zahraničí, případně jejich přijímání je díky službě „mezinárodní převod peněz“ (IMT) zase o něco jednodušší. Peníze můžete během několika minut snadno poslat ze všech hypermarketů Tesco do kterékoliv z více než 350 000 poboček společnosti MoneyGram po celém světě. Jako odesílatel finančních prostředků pouze sdělíte příjemci referenční číslo, pomocí kterého si peníze může vybrat, a to zpravidla jen o několik minut později. Poplatek za službu platí odesílatel, příjemce už žádný poplatek nehradí.

Využijete-li tuto službu v hypermarketech Tesco, můžete poslat nebo přijmout částku do výše 25 000 korun. Stačí jen přijít do vybraného hypermarketu Tesco, kde vám vyškolení zaměstnanci se vším pomohou.

Proces je navíc velmi jednoduchý. Nejprve si pečlivě pročtěte informace, které jsou uvedeny na formuláři. Vyplňte všechna pole ve formuláři a podepište jej. Při přijímání peněz zadejte platné referenční číslo, které jste obdrželi od odesílatele finančních prostředků. K pultu informací s sebou vezměte svůj identifikační doklad a vyplněný formulář. Pokud posíláte peníze, uveďte zasílanou částku včetně poplatku. Obdržíte potvrzení o provedení transakce. Při posílání peněz rovněž obdržíte referenční číslo, které sdělíte osobě, pro kterou je převod určen. Peníze jsou k dispozici k vyzvednutí během několika minut po provedení transakce.

Mohlo by vás zajímat

Další články