Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zakázaný pohřeb pro českého Kevina (†39) ze Sám doma: Tajná rozlučka nejlepších přátel!

Jan Kalous
+ Dalších 9 fotografií
Byla to tragédie pro celé jeho okolí, když se ukázalo, že si sáhl na život a sebevraždu oběšením se mu bohužel podařilo dokonat. Rodina Jana Kalouse (†39) si nepřála, aby se konal obřad a rozloučila se s ním v úzkém kruhu. Ale nejbližší kamarádi se s tím nesmířili a pořádají na jeho počest tajný večírek!

Informaci o smuteční akci pro zesnulého kamaráda, jehož hlas milují miliony českých diváků, potvrdil Kalousův přítel, herec, dabér a podnikatel Radek Kuchař.

„Rodinu chápu, že se rozhodla vynechat pohřeb. Je to pro ně těžké. Určitě ale na Honzu nikdo nezapomněl. Po dlouhých letech jsme se naše původní parta, v níž je Klára Jandová (dabérka, například Rory z Gilmorových děvčat – pozn. red.), Pavel Mang (seriál Cirkus Humberto), Klára Šumanová nebo Daniel Margolius (oba se věnují dabingu) a další, domluvila, že si uděláme vlastní rozlučku. Sehnali jsme si prostor, kde si jeden večer pustíme film s Honzíkem a zavzpomínáme na něj,“ řekl Kuchař redaktoru eXtra.cz.

Jan Kalous zemřel 29. srpna, patrně kvůli dlouhotrvajícím depresím, kterých se bohužel nedokázal zbavit.

Mohlo by vás zajímat

Další články