Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zakázaná pivní kola nahradily pivní autobusy se striptérkami: Co udělá vedení Prahy nyní?

pivní bus
Ještě před několika měsíci se po Praze proháněly tzv. beer biky - pivní kola, která ležela mnohým lidem v žaludku. Především pak primátorovi Hřibovi, kterému se podařilo zkraje roku tuto atrakci z hlavního města vymýtit. Jenže ta samá společnost, která provozovala pivní povozy, se nyní vrátila s novinkou - tzv. beer busem!

Pivní autobusy jsou navíc ještě sofistikovanější než byla pivní kola. Za 400 euro (cca 10 tisíc korun) se v něm můžete s kamarády povozit 2 hodiny, pít pivo, prosecco nebo cider a poslouchat nahlas muziku. Když si připlatíte dalších 50 euro, dostanete 4 pizzy anebo polonahou ženu.

Ano, slyšíte správně. Za poplatek 50 euro si můžete během jízdy objednat i striptérku na 15 minut. Přesně na taková lákadla turisté slyší a majitel společnosti Prague Beer Bike, která pivní busy provozuje, si je toho vědom.

Zdá se tedy, že zakázaná pivní atrakce se do Prahy vrátila jako bumerang a Zdeňku Hřibovi nezbývá nic jiného než se opět snažit povoz plný alkoholu zakázat. Důvodem ke zrušení pivních kol bylo především zpomalování provozu, hluk a nebezpečí pro chodce, což už ale pivní busy nezpůsobují. Uvidíme tedy, jestli se vedení města podaří zakázat i tuto novinku.

Související články

Další články