Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zakázaná láska: Krásná bachařka se zamilovala do vězně, sama pak skončila za mřížemi

Dvaadvacetiletá dozorkyně Scarlett Aldrich.
Zdroj: Instagram Scarlett Aldrich/ Extra.cz
+ Dalších 15 fotografií
Love Story

Dvaadvacetiletá sexy dozorkyně Scarlett Aldrich se zamilovala do jednoho z vězňů, na kterého měla dohlížet. Místo šťastného konce zakázané lásky ale soud dívku poslal za mříže. Vztah prozradilo její tetování na stehně.

Deset měsíců vězení. Přesně tolik dostala půvabná dvaadvacetiletá dozorkyně Scarlett Aldrich z britské věznice s maximální ostrahou Full Sutton za to, že navázala velmi blízký kontakt s jedním z vězňů.

Celou aféru prozradilo tetování, které si nechala udělat na horní část stehna. Šlo o zvěčnění čísla cely, v níž seděl lupič, jemuž Aldrich propašovala telefon a SIM kartu, aby spolu mohli komunikovat. Policie telefon našla a v něm si přečetla vzkazy jako: „Abi už jde, takže si nebudeme moct volat. Chybíš mi. Budu se snažit získat kredit. Líbám tě.“ Informaci zveřejnil deník The Sun.

Vztah začal po hádce a násilí mezi Aldrich a jejím bývalým přítelem. Vězeň si údajně všiml rány na její tváři a přiměl ji, aby mu obstarala telefon kvůli tomu, aby mohl jejímu ex vyhrožovat. Aldrich nakonec pochopila, že ji vězeň pouze využívá k tomu, aby mu zajistila mobilní telefon a kredit.

Vyhrožování

Když ji pak vězeň požádal, aby u sebe doma schovala jakýchsi podezřele získaných 5 000 liber, znepokojilo jí to a číslo zablokovala. Protože jí měl vězeň vyhrožovat, nechávala si Aldrich své tajemství pro sebe.

Podezření na to, že Aldrich navázala s vězněm bližší vztah, než je vhodné, pojali její kolegové už v roce 2019. Tehdy byla dozorkyně schopná s mužem ve vězeňské dílně koketovat i dvě hodiny denně. A to i poté, co byla na své chování upozorněna. K sexu mezi nimi ale podle svědků nedošlo.

Vězni posílala také milostné dopisy, jeden z nich dokonce obsahoval fotografii jejího nového tetování, které vyobrazovalo číslo mužovy cely, a zaměstnanci věznice ho u Aldrich odhalili, když musela podstoupit lékařskou prohlídku.

Soudce si byl prý vědom toho, že když Aldrich uvrhne do vazby, bude to na ni mít velice tvrdý dopad, zejména proto, že její matka a nevlastní otec jsou oba policisté. Nicméně i přesto si nyní dívka musí odpykat deset měsíců za mřížemi.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy