Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ZAKÁZANÁ LÁSKA Borkovce a Knechtové? Smazali společné fotky, pak přišla žhavá slova!

Chtějí románek utajit?
+ Dalších 35 fotografií
Pořádně to mezi nimi začalo jiskřit už v průběhu letošní SuperStar a i po jejím konci to vypadalo, že se z Petra Borkovce (18) a porotkyně Kataríny Knechtové (37) stane nový pár českého šoubyznysu. Spekulace ale postupem času utichly a nedávno si oba smazali z Instagramu všechny společné fotky. Už se zdálo, že zpřetrhali veškeré vazby. Ale chyba lávky, od Knechtové teď pro Petra přišel hodně žhavý vzkaz!

Podle informací, které eXtra.cz už dříve získalo, je rodina Petra Borkovce zásadně proti, aby si začínal s o tolik starší Katarínou Knechtovou. Spekulace ale nakonec utichly a dvojice pak bez většího zájmu smazala všechny společné fotky.

Krátce po skončení SuperStar 2018 měl přitom Borkovec Instagram plný společných fotek s Knechtovou. A z jeho slov doslova sršela touha po výrazně starší zpěvačce. „Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči? Jsem prostě zamilovaný,“ prohlásil Petr těsně po konci pěvecké soutěže.

Ani Katarína nenechala šuškandu bez odezvy a o údajném románku s Petrem promluvila. „Beru to všechno na bázi kamarádství. Myslím si, že nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát. On je zlatý, jsme v kontaktu i po SuperStar. Uvidíme, jak se to všechno vyvine. Teď má spoustu svých aktivit,“ svěřila Knechtová serveru pluska.sk.

Lásce neporučíš a ani smazané fotky nemusejí nic znamenat. Údajný páreček je stále v kontaktu. Proflákla to sama Knechtová, když Petrovi napsala pod nejnovější fotku. „Divokost v očích, divokost v srdci,“ stálo v jejím hodně žhavém vzkazu.

Stále si můžeme jen domýšlet, jak to Petr s Katarínou mezi sebou mají. Zatím to ale vypadá na zakázanou lásku!

Mohlo by vás zajímat

Další články