Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zakázaná krása Andrey Pomeje: Tyhle nahé snímky lidé nevydýchali

Andrea Pomeje ukázala tělo v celé své kráse.
Zdroj: se souhlasem Andrea Pomeje / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
nahota

Nejžhavější česká DJka Andrea Pomeje (34) rozhodně nepatří mezi stydlivky. Své skvostné křivky zaznamenala na telefon v celé své kráse a výslednou práci sdílela na sociálních sítích. Obdivovatelům ale spadla brada pouze na pár minut, Andreiny fotky byly pro některé "závistivce" i Instagram příliš odvážné a příspěvek byl odstraněn. V galerii se podívejte, o co fanoušci přišli.

Krásná Andrea Pomeje má rozhodně co ukázat. Své tělo udržuje ve skvělé formě a svým obdivovatelům občas nasdílí i nějaký ten peprnější snímek. Tentokrát ale Andrea zašla podle Instagramu za hranici.

Andrea Pomeje provokuje. Takhle funguje závist

Své křivky ukázala v rouše Evině, a jen tak tak zakryla rukou a ručníkem intimní partie. Příspěvek získal vmžiku ohromnou vlnu pozitivních reakcí, jež přibývaly obrovskou rychlostí.

Avšak pouze do doby, než Andrea dostala od Instagramu stopku a fotografie jí z profilu síť odebrala za porušení zásad komunity. Konkrétně příspěvek "porušil zásady ohledně sexuálních návrhů u dospělých".

Andrea tak podle Instagramu svými fotografiemi "propagovala nebo organizovala sexuální aktivity". Tahle informace Andreu lehce zaskočila, a proto udělala na své síti anketu, zda snímky někoho pohoršovaly, a fanoušci v 96 % reakcí odpověděli "ne".

"Takhle, já nevím, jestli to víte, ale to, že někomu ze závisti nahlásíte fotku, vám pocit z vás samotných nezlepší," vzkázala černovláska všem hnidopichům. V galerii se podívejte, o co fanoušci Andrey Pomeje na Instagramu přišli, a na další odhalené snímky, které kráska v poslední době sdílela.

Zamilovaná Andrea

Krásná Andrea je šťastně zadaná s Petrem Plačkem, se kterým našli dle svých slov ve vztahu opravdovou harmonii. "My jsme se potkali a dostali jsme se do fáze takové absolutní harmonie. Vedle Petra jsem se nikdy necítila jakkoliv špatně," řekla před časem pro eXtra.cz slavná DJka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy