Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zakázala rodina pohřeb Ládi Mrkvičky? Musím se rozloučit, zoufá si kamarád Rudolf Jelínek

Zakázala rodina pohřeb Ládi Mrkvičky? Musím se rozloučit, zoufá si kamarád Rudolf Jelínek
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 11 fotografií
ROZLOUČENÍ
Ladislav Mrkvička (†81), který v neděli zemřel po dlouhodobých zdravotních problémech, patřil k několika málo žijícím hereckým velikánům. Jenže bohužel to vypadá, že žokeji Janýrovi z Dobré Vody nebo kriminalistu Stejskalovi z Majora Zemana nikdo nebude moci vzdát poslední hold. A prý ne kvůli covidu.

Ladislav Mrkvička a strach o jeho pohřeb

Ladislav Mrkvička byl absolutní herecký fenomén, milovali ho jak televizní diváci, tak ti, kteří pravidelně navštěvovali divadlo.

Patřil k hrstce těch, kteří podle názoru milovníků herectví nepatřili k rychlokvaškám, takže kdyby byla možnost uspořádat mu důstojný pohřeb, jistě by se na něm sešel početný zástup truchlících.

Poslední rozloučení nebude?

Jenže bohužel situace je jiná a podle našich informací zdaleka nesouvisí s pandemií koronaviru

„Od rodiny mám informace, že bohužel žádný pohřeb nejspíš nebude. A co jsem pochopila, s covidem to nemá nic společného. Teď je bohužel trend poslední rozloučení s blízkými vynechávat, mně osobně se to nelíbí. Zvlášť u takové osobnosti,“ řekla eXtra.cz rozesmutnělá paní Martina, manželka Rudolfa Jelínka, hereckého parťáka Ladislava Mrkvičky.

Musím se s ním rozloučit, zoufá Jelínek

Její informace se redakci eXtra.cz zatím nepodařilo ověřit. Pokud by byly pravdivé, zamrzí to řadu přátel zesnulého Pana herce, ale i jeho příznivce.

Ostatně i samotný Rudolf Jelínek, když se o smrti celoživotního blízkého přítele dozvěděl, jako jednu z prvních vět vyhrkl: „Kdy má pohřeb, víte? Musím se s ním rozloučit.“

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy