Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Zakázala rodina pohřeb Ládi Mrkvičky? Musím se rozloučit, zoufá si kamarád Rudolf Jelínek

Zakázala rodina pohřeb Ládi Mrkvičky? Musím se rozloučit, zoufá si kamarád Rudolf Jelínek
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 11 fotografií
ROZLOUČENÍ
Ladislav Mrkvička (†81), který v neděli zemřel po dlouhodobých zdravotních problémech, patřil k několika málo žijícím hereckým velikánům. Jenže bohužel to vypadá, že žokeji Janýrovi z Dobré Vody nebo kriminalistu Stejskalovi z Majora Zemana nikdo nebude moci vzdát poslední hold. A prý ne kvůli covidu.

Ladislav Mrkvička a strach o jeho pohřeb

Ladislav Mrkvička byl absolutní herecký fenomén, milovali ho jak televizní diváci, tak ti, kteří pravidelně navštěvovali divadlo.

Patřil k hrstce těch, kteří podle názoru milovníků herectví nepatřili k rychlokvaškám, takže kdyby byla možnost uspořádat mu důstojný pohřeb, jistě by se na něm sešel početný zástup truchlících.

Poslední rozloučení nebude?

Jenže bohužel situace je jiná a podle našich informací zdaleka nesouvisí s pandemií koronaviru

„Od rodiny mám informace, že bohužel žádný pohřeb nejspíš nebude. A co jsem pochopila, s covidem to nemá nic společného. Teď je bohužel trend poslední rozloučení s blízkými vynechávat, mně osobně se to nelíbí. Zvlášť u takové osobnosti,“ řekla eXtra.cz rozesmutnělá paní Martina, manželka Rudolfa Jelínka, hereckého parťáka Ladislava Mrkvičky.

Musím se s ním rozloučit, zoufá Jelínek

Její informace se redakci eXtra.cz zatím nepodařilo ověřit. Pokud by byly pravdivé, zamrzí to řadu přátel zesnulého Pana herce, ale i jeho příznivce.

Ostatně i samotný Rudolf Jelínek, když se o smrti celoživotního blízkého přítele dozvěděl, jako jednu z prvních vět vyhrkl: „Kdy má pohřeb, víte? Musím se s ním rozloučit.“

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy