Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO: Zakázal jim pít vlastní alkohol, tak skupina mužů číšníka v centru Prahy BRUTÁLNĚ ZKOPALA! Neviděli jste je?

+ Další 3 fotografie
V sobotu večer se v centru Prahy odehrál surový útok. Sedmičlenná skupina mužů do bezvědomí zkopala číšníka, protože je upozornil, že v restauraci nemohou pít vlastní alkohol. Policie se domnívá, že útočníci jsou cizinci, a zveřejnila jejich fotografie. Prosí každého, kdo je pozná, o pomoc.

V sobotu před půl osmou večer sedm mužů surově zaútočilo na číšníka restaurace ve Vladislavově ulici u sochy Franze Kafky a obchodního centra Quadrio. Brutálnímu incidentu v centru Prahy přihlížely desítky lidí, kteří se po úprku pachatelů snažili napadenému pomoct.

Podle policie se muži, pravděpodobně cizinci, na obsluhu podniku vrhli kvůli upozornění, že na zahrádce restaurace nesmějí pít alkohol, který si sami přinesli.

„Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí,“ sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.

Surově zbitý muž, kterého po převozu do nemocnice museli operovat, leží ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče.

Útočníci jsou stále na útěku a kriminalisté po nich intenzivně pátrají. V případě obvinění z trestných činů těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví by je soud mohl poslat až na 10 let za mříže.

Zároveň policie žádá všechny, kteří by o nich měli jakékoliv informace, zejména zaměstnance ubytovacích zařízení, aby je neprodleně oznámili na lince 158.

Byli jste v době útoku na místě? Máte jakékoliv informace o napadeném nebo pachatelích? Napište na redakce@extra.cz.

Související články

Další články