Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zákaz vstupu ženám? Tohle je 6 míst, kde vás muži jednoduše nechtějí!

Na rozlučce se svobodou jeho nejlepšího kámoše byste rozhodně měla
chybět!
Zdroj: facebook.com
Mít přítelkyni je krásné, ale odpočinout si od ní je ještě hezčí, tak se s tím, milé dámy, už konečně smiřte! To, že o vás partner nestojí 24 hodin denně, neznamená, že není zamilovaný, ale mít čas sám na sebe potřebuje každý.

Snad jste si nemyslely, že každá minuta, kterou trávíte se svojí láskou, musí být pro ni tou nejkrásnější!

Tady máte 6 míst, kam byste ho měla posílat maximálně s „chůvičkou“, protože si můžete být jistá tím, že to tam zvládne i bez vás.

1. Hospoda

Ten, kdo vezme svou vyvolenou mezi 10 kamarádů do hospody, je buď posera, nebo ten největší podpantoflák pod sluncem. Ani vy z této akce nic mít nebudete, protože se pro celý večer stanete tím nejsnadnějším cílem pro oplzlé fóry!

2. Rozlučka se svobodou

Tato akce plná alkoholu, striptérek a historek z mládí by každou holku akorát tak naštvala, takže to ani nezkoušejte!

3. Fotbal

Jestli vás zajímá utkání mezi Lochovicemi a SJ Slavoj Houslice, jste divná. Snad neexistuje žena, která by tyto okamžiky prožívala stejně jako nějaký zapálený fanda s pivkem a klobásou v ruce!

4. Ryby

Pro pány jsou ryby pouhou zástěrkou, ale ve skutečnosti si od vás chtějí pouze odpočinout. Je tedy vrcholně nevhodné vetřít se i k tomuto koníčku!

5. Myslivost

Stejné jako u ryb. Klid, příroda a žádné ženy! Nápad, že i vy si uděláte lovecký lístek, si nechte raději pro sebe!

6. Třídní sraz

Třídní sraz je od slova třída, a ne od slova bývalý žák + jeho drahá polovička. Když jste si se svým současným miláčkem nezačala na třídním výletě před 15 lety, tak se vás tato akce také netýká!

Související články

Další články