Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zákaz mluvit o Třešničkové! V restauraci, kde ji popálili, se dál vydělává na opečeném mase

+ Dalších 43 fotografií
ZPRAVODAJSTVÍ Z ISTANBULU: Youtuberka a instagramová královna Týnuš Třešničková (22) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, zotavuje v místní nemocnici. Redaktorům eXtra.cz se povedlo do vyhlášené restaurace dostat. Když jsme se na Třešničkovou začali ptát, personál se začal děsit.

Při ohnivé show v restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho byla v Istanbulu popálena známá česká youtuberka Týnuš Třešničková, která utrpěla zranění na 35 procentech těla Její přítel Viktor Hajíček je na tom o něco lépe, má popáleno 15 procent těla.

Známá kráska zůstává i nadále v péči doktorů. Dnes ráno jsme se spojili s českým konzulem v Istanbulu Janem Ondřejkou. Ten je v kontaktu jak s doktory a právníky, tak také se samotnou Týnou a jejím přítelem Viktorem Hajíčkem

Dnes měl oba české turisty navštívit v nemocnici, ale k celé kauze se nemůže blíže vyjadřovat. "Mám přísný zákaz se k cele věci vyjadřovat," uvedl konzul s tím, že zranění si to nepřejí.

V restauraci voní maso a ozývá se smích

Redaktorům eXtra.cz se podařilo získat rezervaci v restauraci, kde v pátek utrpěla youtuberka popáleniny na 35 % těla.

Vyhlášená istanbulská restaurace, které šéfuje známý Salt Bae, funguje stejně jako před incidentem. Na hroznou událost všichni zapomněli. Denně restauraci navštíví stovky hostů, získat stůl je vyčerpávající. Zaměstnanci mají přísný zákaz se k celé události vyjadřovat. Dva barmani, kteří neštěstí způsobili, byli prý propuštěni.

Nám se podařilo promluvit s manažerem. Ten byl ze zájmu českých novinářů zděšen. Prý má zákaz mluvit o čemkoliv, co má spojitost s páteční nocí. Pouze uvedl, že ho událost velmi mrzí, ale není v jeho kompetenci mluvit za celou firmu. Ohnivá show, kterou v restauraci předváděli, je odložena na neurčito.

Majitel restaurace přezdívaný Salt Bae pověsil stručné vyjádření na internet. "Vážení přátelé, měli jsme velmi smutnou nehodu v naší restauraci Nusr-Et. Chtěl bych informovat naše hosty a veřejnost o tomto problému. Především vyjadřuji svůj osobní smutek. Navštívil jsem naše hosty na různých místech v Istanbulu. Pevně doufám, že se uzdraví. V průběhu mého pracovního života budu i nadále vítat naše hosty, kterých si nesmírně vážím. Chtěl bych také sdělit, že vizuální show, která způsobila tuto nešťastnou nehodu, jsme na neurčitou dobu zrušili. Žádná show není důležitější než zdraví, důvěra a potěšení hostů," uvedl Nusret Gökçe alias Salt Bae.

V restauraci tedy nikdo netruchlí. Události z pátečního večera tu nic nepřipomíná. Voní tu maso a číšníci se usmívají. Jen se nesmíte ptát na Třešničkovou, to jim pak tuhne úsměv na rtech a nejraději by vás od stolu vyvedli...

DÁLE ČTĚTE:

Krutý ortel lékařů: Týnuš je v ohrožení života! A když přežije, její obličej už nikdy nebude jako dřív

Den D je tu: Týnuš se dozví, co ji teď čeká a kdo za tragédii může

MLUVILI JSME S PŘÍTELEM TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ: EXKLUZIVNÍ INFORMACE Z ISTANBULU

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚLA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Související články

Další články