Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Zajímavosti o hororu Tiché místo: Lee a Evelyn tvoří manželský pár i ve skutečnosti

Zdroj: Paramount Pictures
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Horor s názvem Tiché místo z roku 2018 byl už v době svého uvedení do kin naprostým hitem. Rodina žijící v době, kdy není možné vydat hlásku, která by ji neuvedla do nebezpečí, si diváky zkrátka získala. Možná to bylo právě zajímavým námětem o naprostém tichu. Věděli jste o zajímavostech, které se snímkem souvisí?

Film Tiché místo pojednává o Leem a Evelyn Abbottových a jejich dětech. Ti mají jediné štěstí, že jsou ještě naživu. Osvojili si totiž pravidla, která začala platit po Jejich příchodu na Zem. Kdo jsou ti Oni, nikdo neví, známo je jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost. Ta pro lidi znamená jistou smrt.

Horor se po uvedení do kin dočkal velké chvály ze strany diváků i kritiků. Největší pochvalou pro tvůrce byl však kompliment od samotného krále hororů Stephena Kinga. „Tiché místo je neobyčejný kus práce. Úžasné hraní, ale hlavní roli zde má ticho, které přiměje diváky soustředit se jen na samotné scény. Něco takového se povede jen pár filmům,“ napsal po zhlédnutí snímku na Twitter.

Zajímavosti

K samotnému snímku Tiché místo a jeho natáčení se pojí spousta zajímavostí. Věděli jste například, že děj filmu se odehrává v roce 2021? Další zajímavosti a fakta si přečtěte v galerii. Oceňovaný horor má skutečně co nabídnout.

Související články

Další články