Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zajímavosti o hororu Tiché místo: Lee a Evelyn tvoří manželský pár i ve skutečnosti

Zajímavosti o hororu Tiché místo: Lee a Evelyn tvoří manželský pár i ve skutečnosti
Zdroj: Paramount Pictures
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Horor s názvem Tiché místo z roku 2018 byl už v době svého uvedení do kin naprostým hitem. Rodina žijící v době, kdy není možné vydat hlásku, která by ji neuvedla do nebezpečí, si diváky zkrátka získala. Možná to bylo právě zajímavým námětem o naprostém tichu. Věděli jste o zajímavostech, které se snímkem souvisí?

Film Tiché místo pojednává o Leem a Evelyn Abbottových a jejich dětech. Ti mají jediné štěstí, že jsou ještě naživu. Osvojili si totiž pravidla, která začala platit po Jejich příchodu na Zem. Kdo jsou ti Oni, nikdo neví, známo je jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost. Ta pro lidi znamená jistou smrt.

Horor se po uvedení do kin dočkal velké chvály ze strany diváků i kritiků. Největší pochvalou pro tvůrce byl však kompliment od samotného krále hororů Stephena Kinga. „Tiché místo je neobyčejný kus práce. Úžasné hraní, ale hlavní roli zde má ticho, které přiměje diváky soustředit se jen na samotné scény. Něco takového se povede jen pár filmům,“ napsal po zhlédnutí snímku na Twitter.

Zajímavosti

K samotnému snímku Tiché místo a jeho natáčení se pojí spousta zajímavostí. Věděli jste například, že děj filmu se odehrává v roce 2021? Další zajímavosti a fakta si přečtěte v galerii. Oceňovaný horor má skutečně co nabídnout.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy