Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zajímavosti o filmu U mě dobrý: Vladyka si musel po facce od Babčákové ledovat tvář

Zdroj: Falcon
+ Dalších 7 fotografií
komedie
Česká komedie U mě dobrý, jejíž děj se odehrává na počátku 90. let, je mezi diváky velmi oblíbená. Zápletka týkající se podvodníků se skořápkami je mnohým blízká a pobaví i ty, kteří si tyto šejdíře už nepamatují. Věděli jste o zajímavostech, které se k filmu pojí?

Ve filmu U mě dobrý se v zahrádkářské kolonii na Libeňském ostrově počátkem 90. let schází v malé hospůdce U Buddyho parta kamarádů, nepříliš úspěšných, přesto ve svém skromném světě více či méně spokojených outsiderů. Všech těchto rolí se ujali skvělí herci, díky čemuž se komedie dočkává velmi kladných hodnocení.

Snímek byl natočen už před 12 lety a jeho výrobu provázely určité potíže. Některé scény se kvůli neostrostem obrazu musely přetáčet. Ačkoliv se tak natáčení poněkud protáhlo, hercům to nevadilo a během natáčení se skvěle bavili.

Ke komedii U mě dobrý se pojí i spousta zajímavostí. Stejně jako v jednom ze snímků Slunce, seno, i tady padla skutečná facka tak obrovská, že si herec musel oteklou tvář ledovat. Všechny zajímavosti si přečtěte u fotek v galerii.

Související články

Další články