Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Penélope Cruz musela nahradit sestra

Zajímavosti o filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Penélope Cruz musela nahradit sestra
Zdroj: Disney Enterprises
+ Dalších 6 fotografií
zajímavosti
Čtvrtý díl série Piráti z Karibiku patří sice k těm méně oblíbeným, zato ale s sebou nese řadu zajímavostí. Snímek Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna je sice těm ostatním velmi podobný, ale zároveň se v mnoha ohledech liší. Například ve filmu chybí postavy, které mohli diváci vidět v předchozích dílech.

Snímek Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna je čtvrtým dílem celé této série. Jack Sparrow, kterého nemohl hrát nikdo jiný než Johnny Depp, se tentokrát setká se ženou ze své minulosti. Kapitán Černé perly si však není jist, zda Angeliku přitáhla láska nebo honba za legendárním Pramenem mládí, kvůli kterému by mohla svého starého přítele využívat. Do hry vstupuje také obávaný kapitán lodi Pomsta královny Anny - Černovous. A jak je známo, kde je Jack Sparrow, tam jsou potíže...

Čtvrtý díl série Piráti z Karibiku s sebou nese řadu zajímavostí a změn. Diváci v něm nenajdou některé oblíbené tváře, snímek vznikl pod jiným režisérem, hlavní hrdinka Penélope Cruz byla navíc vyměněna za svou sestru a také se mohou lidé něco málo dozvědět o pirátské historii. Loď Pomsta královny Anny, v originále The Queen Anne's Revenge, je totiž založená na skutečném korábu.

Co jste o tomto snímku možná nevěděli? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články