Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zajímavosti o filmu Dokonalý trik: Skutečná smrt při chytání kulky

Zajímavosti o filmu Dokonalý trik: Skutečná smrt při chytání kulky
Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 10 fotografií
fakta
Snímek Dokonalý trik, který pojednává o dvou soupeřících kouzelnících, jež jsou ochotni pro předčení toho druhého udělat cokoliv, se stal po premiéře v roce 2006 hitem. Na webu Česko-slovenské filmové databáze ho diváci dokonce hodnotí tak dobře, že na žebříčku nejoblíbenějších filmů obsadil skvělou 29. pozici. Co jste o tomto snímku nevěděli?

Film Dokonalý trik, jemuž byla předlohou kniha s názvem Nežádoucí efekt od spisovatele Christophera McKenzie Priesta, pojednává o silné soupeřivosti, která dovede dva kouzelníky až na práh toho nejhoršího. Příběh Hugha Jackmana a Christiana Balea jako dvou iluzionistů, jejichž snaha předčit jeden druhého se změní ve smrtelnou past, diváky baví.

Podle milovníků tohoto snímku je jeho kouzlo právě v napětí mezi dvěma hlavními postavami, které se během strhujících 130 minut snaží dělat vše pro to, aby byli lepší než jejich oponent. Velmi se navíc liší i to, které postavě připadají u sledování sympatie.

Zajímavosti

Velkým plusem je podle diváků herecké obsazení, režisérovi se totiž podařilo obsadit velmi kvalitní herce a navíc i zpěváka Davida Bowieho. Jak se mu podařilo známého hudebníka přesvědčit, aby roli ve filmu vzal? Tuto a další zajímavosti si přečtěte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy