Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zajímavá statistika: 6 nejčastějších zranění, která si lidé způsobí v opilosti

S alkoholem raději opatrně.
Zdroj: profimedia.cz

Alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán. Pokud to s ním přeženete, ranní kocovina rozhodně není tím nejhorším, co vás může potkat. Níže naleznete přehled šesti nejčastějších zranění, která si lidé v opilosti způsobí.

  1. Modřiny – krátce po vystřízlivění zjistíte, že vaše tělo je od hlavy až k patě pokryto modřinami. Nevíte sice, jak a kde jste k nim přišli, ale bolí vás to.
  2. Zranění pohlavních orgánů – pokoušet se o sex v opilém stavu je jeden z nejhorších nápadů, které můžete dostat. Za prvé vás víc než pravděpodobně napadne vyzkoušet nějakou skutečně originální milostnou polohu (jejíž provedení je ovšem fyzicky nemožné) a za druhé se své partnerce nejspíš strefíte někam úplně jinam, než kam chcete.
  3. Popáleniny od cigaret – kouření pod vlivem alkoholu téměř vždy vede k tomu, že si popálíte rty nebo prsty. Skuteční experti jsou dokonce schopni hořící cigaretu otočit a zasunout si ji do úst nesprávným koncem.
  4. Rozříznutý ret – víte jistě, že zrovna nepijete z lahve s naštípnutým nebo rovnou uraženým hrdlem?
  5. Sečná, bodná a další zranění – jste-li právě opilí, nehrajte si na honěnou či slepou bábu na střechách ani schodech a velkým obloukem se vyhněte všemu, co disponuje ostrou čepelí nebo motorem.
  6. Pošramocené ego – pravděpodobně vůbec nejčastější „zranění“. Pokud se nedokážete ovládat a nechcete, aby druhý den po internetu kolovalo video, na kterém vaše maličkost tančí nahá na restauračním stole, raději to ve svém vlastním zájmu s alkoholem moc nepřehánějte.

Související články

Další články