Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Zajímá vás, co na vás práskne tvar obočí? Budete se divit, co tyhle chloupky všechno vědí!

Vaše obočí toho o vás ví víc, než si myslíte. Třeba Mahulena
Bočanová má obočí opravdu výrazné.
Zdroj: profimedia.cz
Jaký tvar obočí máte? Pokud patříte mezi umělé zrůdy, které si obočí nechaly vytetovat nebo si na holou kůži malují podivnou čáru tužkou, radši se nesnažte o své osobnosti nic dozvědět. Pro ostatní a normální lidi, kteří tolerují klasické chloupky, máme pár zajímavých informací.

Osobnost se dá poznat podle mnoha ukazatelů. My vám dnes rozklíčujeme, co o vás vypovídá tvar obočí. Možná se budete divit, ale tyhle chloupky toho vědí víc, než si myslíte.

1. ROVNÉ

Lidé s tímto tvarem obočí působí smutným dojmem. Jejich duše je plná trápení a pro okolí jde spíš o takové nudné suchary. Na druhou stranu jde ovšem o osoby mimořádně obětavé. Člověk s rovným obočím je pro druhého skvělou vrbou, která si nechá všechna tajemství jen a jen pro sebe.

2. KULATÉ

Právě vy se pyšníte neuvěřitelným smyslem pro humor, který z vás jen stříká. Jste takoví šašci, kteří baví společnost. Málokdo vás ovšem bere vážně, a tak si můžete občas připadat na vše sami. Jste temperamentní a zábavní.

3. OBLOUKOVÉ

Tito lidé mají smysl pro zodpovědnost a pro rodinu. Proto se jedná o opravdu dobré partnery, kteří s vámi zvládnou i ty nejtěžší chvíle. Jedinou jejich nevýhodou bývá, že se nedokáží uvolnit a jsou neustále vážní. Trochu humoru a nadhledu by neuškodilo.

4. DO STŘECHY

Jste kreativní a v očích druhých trochu podivní lidé. Máte sklony k umění, historii a astrologii. Milujete vše mystické, a tak se vás možná někdo trochu bojí. Pro své přátele byste se ale byli schopni roztrhat, což z vás dělá kamaráda roku.

5. VLNKOVATÉ

S vámi je to jako na houpačce. Názory i nálady se u vás střídají jak na běžícím pásu. Nikdo neví, co od vás má čekat a v jakém rozpoložení vás zastihne. Právě kvůli rozbouřeným emocím dokážete být extrémně hysteričtí, ale i nádherně veselí a pozitivní. S vámi se nikdo nenudí.

Související články

Další články