Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zajíček Lucie Bílé skrývá obrovské rodinné tajemství! Jeho otec žije na dně společnosti jako bezdomovec

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Zpěvačka Lucie Bílá (50) se zamilovala do zajíčka Radka Filipiho (33), dříve Fejerčáka, a září na všechny strany. Nyní ale vyplulo na povrch jeho tajemství a všichni už teď vědí, proč se její přítel nechal přejmenovat!

Zpěvačka Lucie Bílá (50) má po boku nového mladého partnera Radka Filipiho (33), který se dříve jmenoval Fejerčák. Nechal se ale přejmenovat a nyní už všichni vědí proč! Podle Blesku je to kvůli jeho otci, který je násilník a žije na ulici

"To, že je můj otec, neznamená, že ho chci vidět. Strašně moc nám ublížil," svěřil se Radek Blesku. "Moje maminka musela spát s nožem pod polštářem, on ji hodně bil. Nadělal naší rodině dluhy. Nechci s ním mít nic společného, proto jsem se přejmenoval," řekl Filipi s tím, že už ho za svého otce nepovažuje. "O jeho charakteru svědčí i to, že se ozval po dvaceti letech – až když viděl, s kým chodím... Chce z toho jen vytřískat peníze, ale to nedopustím!" dodává.

Lucie Bílá prý o rodině svého přítele ví úplně vše. "Radek mi o všem řekl. Já jsem ke svým blízkým i jejich rodinám velmi štědrá, ale ten pán není dobrý člověk. Nikdy ho nechci potkat. A nechci, aby nás kontaktoval," řekla zpěvačka.

Otec Filipiho Roman Dvorský (53) žije na ulici v Ostravě, vybírá odpadky z popelnice a má dva vlčáky, kteří mu dělají společnost Nejčastěji přespává ve staré garáži v průmyslové části Ostravy. Od manželky a synů odešel před mnoha lety. Jeho manželství se prý rozpadlo kvůli alkoholu. "S chlapy jsem chodil po práci do hospody na pivo. Pak se přidala i nevěra. Oboustranná," řekl Blesku otec Filipiho s tím, že se snažil svoje dva syny kontaktovat, ale marně.

Související články

Další články