Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zahýbá vám? 9 vět, podle kterých poznáte, že si užívá někde s jinou

Bojíte se, že vás podvádí?
+ Další 2 fotografie
Nevěra si prostě nevybírá. I když se váš muž může jevit jako naprosto dokonalý protějšek, opak je pravdou. Jak přijít na to, že něco není v pořádku a váš milý si chodí užívat postelové radovánky jinam? Sepsali jsme pro vás několik vět, které nevěrníci říkají. Z těchto indicií budete naprostý detektiv, který vyřeší tuto záhadu!

1. Chtěl jsem ti zavolat, ale neměl jsem čas se ani najíst. Totální výmluva. Pokud by chtěl, alespoň minutu času si určitě najde. To vše nasvědčuje tomu, že prostě nemá volné ruce, aby držel vůbec mobilní telefon…

2. To byl omyl. To číslo neznám. Znáte to, někdo mu volá a on najednou zbrkle sáhne po telefonu a odejde pryč. Když se ho zeptáte, kdo volal, začne se vymlouvat. Nejspíš to byl omyl, že?

3. Nemám teď náladu a na sex už vůbec ne! Dobře, může se stát, že občas opravdu nemá náladu nebo je prostě jen unavený. Objevuje-li si však tato věta ve vaší domácnosti podezřele často, něco je špatně. Každý muž má totiž chuť na sex, a to opravdu často!

4. Nikdy bych tě nepodvedl. Trochu ho dostalo svědomí a má potřebu takto uchlácholit ne vás, ale hlavně sám sebe. Tato věta je odporná lež!

5. Nezajímají mě blondýny a už vůbec ne, když mají velká prsa. Každého chlapa zajímají ženy, a pokud jsou opravdu obdařené, tak ještě více. Je to prostě příroda a muži se nejen rádi koukají. To nezměníte!

6. Můj nejlepší kámoš se pohádal s partnerkou a zase to potřebuje probrat u piva. Kámoš? Pivo? Teď?

7. Musíš mi věřit. Nikomu nic nevěřte! Pokud vás začne přesvědčovat o tom, že mu musíte za každou cenu věřit, tak to hlavně nedělejte. Budete za totálně naivní blbku! Hezky si ho chudáčka proklepněte!

8. To fitko mě opravdu baví, myslím, že jsem si našel nový koníček. Vždycky nesnášel cvičení a jediný sport, který kdy viděl, byl ten z televize? Najednou má doma výbavu proteinů a zařídil si členství ve fitku. Variant je v tomto případě více. Buď je ve fitku nějaká super kočka, po které pokukuje, a nebo chodí za fitko. Vyberte si. Zkuste mu navrhnout, že byste mohli jít cvičit spolu. Co vám na to asi řekne…

9. Mám teď hodně práce, takže je pravděpodobné, že budu pracovat přesčasy. Každý chce přeci v práci být déle, že? Hlavně pokud má váš muž tak sexy sekretářku!

Mohlo by vás zajímat

Další články