Lídra kapely Linkin Park našli v jeho sídle oběšeného na dveřích. Ani brzký příjezd lékařů ho nemohl zachránit a jeho čin byl pro všechny šok. Zpěvák trpěl depresemi, užíval několik druhů léků a v ložnici našli poloprázdnou láhev tvrdého alkoholu.

Chester Bennington v jednom ze starších rozhovorů přiznal, že ho 6 let zneužíval rodinný známý. On se ale bál promluvit. A právě na toto téma se vyrojila na webu YourNewsWire teorie o tom, že se zpěvákovi podařilo rozplést gang pedofilů. Jeho smrt navíc web spojuje se sebevraždou jeho nejlepšího přítele Chrise Cornella, který si vzal život o dva měsíce dříve. Nic z toho nemá být náhoda.

„Byla to vražda maskovaná jako sebevražda,“ píše se na webu. Redaktoři si také vycucali z prstu prohlášení policie a lékařů, která nejsou založena na pravdě. Tvrdí, že kvůli tomu, že byl Chester v dětství sám zneužíván, se rozhodl proti pedofilii bojovat. S kamarádem Chrisem pak měli rozkrýt podivné úchylné společenství, které prý zachraňovalo děti z ulice. Jenomže děti poté měly sloužit jenom k potěše pedofilů.

V tomto gangu se měli nacházet lidé významného postavení, od policistů, církevních představitelů, umělců, bankéřů, podnikatelů až po vrcholové politiky. Chris Cornell měl tyto lidi odhalit, a tak byl podle webu zavražděn. To samé se potom stalo i Chesterovi.

Oficiální orgány toto obvinění odmítají.