Zahrála si jako těhotná a míří do kin: Ewa Farna promluvila o své první filmové roli
První klapka snímku, který vznikl v koprodukci České televize, nese název Uzly a pomeranče, padla 31. července ve vesnici Mařeničky na Českolipsku. Jde o adaptaci stejnojmenné knihy Ivy Procházkové, za kterou byla nominována na cenu Magnesia Litera a získala Zlatou stuhu. Autorka oceňovaných titulů pro děti a mládež podle svého příběhu nyní také napsala scénář.
Ewa Farna, když dostala nabídku, dlouho neváhala. A teď promluvila o své první filmové roli. „Hraji normálně jakože roli Marty v česko-německém filmu. V kinech bude od 11.7. a musím tedy přiznat, že sama jsem to ještě neviděla. jsem zvědavá, byla to rozhodně krásná zkušenost,“ řekla Ewa o svém prvním natáčení ve filmu.
Postavy a diváka příběh zavede na českou i saskou stranu Lužických hor. Patnáctiletý David, kterého hraje Tomáš Dalecký, tu v předjaří a během letních prázdnin prožívá první zamilování do německé dívky Hanny v podání Emilie Neumeisterové. Do Davidova života zasahují i klukovské souboje o čest a především jeho další velká láska – koně.
Ewa Farna v době, kdy natáčela, už čekala své první miminko. A vše bravurně zvládla. Dnes je z ní pyšná maminka, která se svým manželem Martinem Chobotem vychovává syna Artuše.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Bouřlivý příběh lásky Ewy Farne: Nesmělé začátky, tajná svatba i nečekaný rozchod

Partner Ewy Farné vystoupil ze stínu. Martin Chobot ukázal nový sestřih a hlásí návrat do showbyznysu

Smutný osud maminky Martina Chobota: Násilníka následoval další, pak si vzala život

Martin Chobot o smrti maminky a násilnickém otci: O její sebevraždě nazpíval píseň





























































