Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zahrála si jako těhotná a míří do kin: Ewa Farna promluvila o své první filmové roli

Zdroj:
+ Dalších 45 fotografií
PRVNÍ ROLE
Ze zpěvačky herečkou... Ewa Farna (25) si z pódií odskočila na filmové plátno. Úspěšná zpěvačka totiž hraje ve filmu pro mládež Uzly a pomeranče, který vypráví o lásce a vztazích. V příběhu z podhůří Lužických hor získala svou první filmovou roli, před kamerou se setká se zkušenějšími kolegy Stanislavem Majerem, Leošem Nohou nebo Lubošem Kostolným. A Ewa o své krásné roli promluvila a emocemi nešetřila.

První klapka snímku, který vznikl v koprodukci České televize, nese název Uzly a pomeranče, padla 31. července ve vesnici Mařeničky na Českolipsku. Jde o adaptaci stejnojmenné knihy Ivy Procházkové, za kterou byla nominována na cenu Magnesia Litera a získala Zlatou stuhu. Autorka oceňovaných titulů pro děti a mládež podle svého příběhu nyní také napsala scénář.

Ewa Farna, když dostala nabídku, dlouho neváhala. A teď promluvila o své první filmové roli. "Hraji normálně jakože roli Marty v česko-německém filmu. V kinech bude od 11.7. a musím tedy přiznat, že sama jsem to ještě neviděla. jsem zvědavá, byla to rozhodně krásná zkušenost," řekla Ewa o svém prvním natáčení ve filmu.

Postavy a diváka příběh zavede na českou i saskou stranu Lužických hor. Patnáctiletý David, kterého hraje Tomáš Dalecký, tu v předjaří a během letních prázdnin prožívá první zamilování do německé dívky Hanny v podání Emilie Neumeisterové. Do Davidova života zasahují i klukovské souboje o čest a především jeho další velká láska – koně.

Ewa Farna v době, kdy natáčela, už čekala své první miminko. A vše bravurně zvládla. Dnes je z ní pyšná maminka, která se svým manželem Martinem Chobotem vychovává syna Artuše.

Související články

Další články