Zelené video Koptík zveřejnil na svém Facebooku. Je na něm vidět luxusní zahrada a také několik rostlin marihuany, kterým se báječně daří.

„Hanka je skvělá pěstitelka. Je to natočeno na pozemku jejího baráku v Říčanech. Musím opravdu uznat, že o rostlinky se umí skvěle starat,“ řekl redakci eXtra.cz Koptík, který na sebe upozornil zejména tím, že zveřejňuje pikantnosti ze vztahu s Gregorovou. Ať už jde o jejich postelové snímky nebo o popis několika zajímavých detailů. O Gregorové se dnes vyjadřuje tak, že ji sice miluje, ale je to prý intrikánka.

Gregorovou se redakce eXtra.cz snaží několik dní kontaktovat, ale neúspěšně. Nereaguje na hovory ani SMS zprávy. Herečka se obrnila hradbou mlčení a nechce jednání svého bývalého milence nijak komentovat. Možná je to škoda. Její pohled na věc by mohl být hodně zajímavý.

Co dál zveřejní Koptík? Po videu, v němž dominují zelené kytky, jejichž pěstování je protizákonné, se možná veřejnost dočká třeba toho, jak zelený list hoří. Otázkou je, kam až Koptík hodlá zajít. Nedávno třeba tvrdil, že má i hodně žhavou nahrávku, na které je zachyceno divoké milování páru.