Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zahradní party muzikálu Slunce, seno: Vysmátý Brzobohatý i sestry Grossovy. Kdo další dorazil?

Tvůrci a herci muzikálu Slunce, seno, jahody se sešli na zahradní party v Klokočné.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
party

Ještě než vypukne muzikál Slunce, seno, jahody podle filmu Zdeňka Trošky, sešli se tvůrci a účinkující v areálu restaurace a zahrady U Sapíků v Klokočné a redakce eXtra.cz nechyběla. Na slavnosti teklo víno i pivo proudem a o zábavu tak bylo postaráno. Podívejte se, kdo z plejády herců dorazil a jaké role z legendárního snímku se chopí.

Legendární film Slunce, seno, jahody režiséra Zdeňka Trošky se dočkal muzikálového zpracování. Hudbu, texty písní i muzikálové libreto vytvořil Ondřej G. Brzobohatý, pro nějž jde o druhý autorský muzikál uváděný v Hudebním divadle Karlín. To se rozhodlo uvést premiéru této letní muzikálové komedie v poněkud netradičním čase, a to v červnu 2022.

Na zahradní slavnosti to žilo

Přesně měsíc před premiérou muzikálu se tvůrci a herci sešli v restauraci U Sapíků v Klokočné, kde se na venkovním posezení uskutečnila sešlost, která připomínala letní party. Ve skvělé náladě dorazily obě představitelky Škopkové, a to Iva Pazderková i Adéla Gondíková, která se na chvíli chopila hlídání nejmladší dcery Vaška Noida Bárty, který přišel s partnerkou Eliškou Grabcovou.

Skvěle se bavili představitelé Šimona, herci Martin Písařík s Romanem Tomešem, nebo představitel Venci Jan Kopečný. Na zahradní slavnosti se ukázal i přes nepříznivé období Ondřej G. Brzobohatý, který působil velmi uvolněně.

V galerii se podívejte, jak to na setkání hvězd muzikálu Slunce, seno, jahody probíhalo.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy