Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zahořel hřebec Bedřich opět láskou k pomatené Anči? Namol opilí se váleli po zemi, VIDEO

+ Dalších 55 fotografií
Proutník Bedřich se sice na nějakou dobu odmlčel, co se týká žen, ale při bujaré oslavě jeho kulatin se nevyhne zajímavému sblížení s Aničkou, která si v současné době prochází špatným obdobím. Bouřlivý rozchod a zase samota. S Bedřichem se Anička pěkně utrhne ze řetězu. Dají to snad zase dohromady?

Bedřich Liška oslavil padesátiny. Kupodivu vzhledem k jeho sukničkářské minulosti Bedřich v současné době nemá žádnou partnerku. Narozeniny tedy oslavoval v přítomnosti svých přítel a také Aničky, která nad ním ještě snad jako poslední nezlomila hůl.

Samozřejmě že oba se pořádně sťali pod obraz a podle toho také vypadal jejich návrat domů. Z bujarých oslav Bedřich ještě ukořistil láhev alkoholu, který se chystal doma s Ančou vypít. Podle jejich stavu ale hádáme, že na to nakonec nedošlo.

Oba dva totiž skončili na zemi, kde se váleli jako malí puberťáci. Nešlo přehlédnout, že to mezi bývalou dvojicí opět jiskří. Dají se snad Bedřich a Anča zase dohromady?

Související články

Další články