Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zahoďte kartičky do posilovny! Britští novináři zjistili, jak se ve skutečnosti stávají z celebrit svalovci!

Z britského novináře se stal během několika okamžiků vyrýsovaný
svalovec.
Zdroj: profimedia.cz
Bradley Cooper, Hugh Jackman ale třeba i Cara Delevingne. Ti všichni chodí do salonu, kde vám během 60 minut vytvoří postavu dle vašich představ. A nemusíte se trápit žádným cvičením!

Nikde není v dohledu žádná činka, a přesto můžete odcházet hubenější, či naopak svalnatější. Za vším stojí šikovnost Amandy Harrington a nová technika jejího „opalovacího“ salonu v centru Londýna. Samotný proces je pečlivě střežen, ale patrně spočívá v nanášení samoopalovacího krému ve vrstvách tak, že vaše tělo úplně transformuje.

To názorně dokázal britský novinář Bob Palmer, který jak můžete sami posoudit z úvodní fotografie, opravdu není žádným svalovcem. Jenže stačila hodina v rukou zkušených pracovníků a na fotografiích vypadá jako boxer v nejlepší formě.

„Lidé se často objevují ve článcích, kde se tvrdí, v jak skvělé jsou formě a jak jsou skvěle opálení, a oni mi to pak přeposílají a děkují mi,“ říká samotná Amanda Harrington. Díky proceduře můžete během několika okamžiků zhubnout 4 kilogramy a to je dle majitelky salonu skvělé pro sebevědomí.

Patentovaná technika postupně mizí a zajistí vám tělo snů na zhruba deset dní. V přepočtu ale stojí 3 160 korun.

Je to tedy na vás. Není nakonec přece jen lepší cvičit?

Související články

Další články