Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zahanbený manžel z Výměny manželek: Jeho výplata nestačila na jídlo, peněženku vytahovala náhradní manželka.

+ Další 3 fotografie
V tomto díle uvidíme, jak si poradí Kristýna v rodině s pěti malými dětmi, kde navíc chybí peníze na běžný chod domácnosti. Pomůže Tereze pobyt v jiné rodině, aby společně s přítelem oživili svůj vztah?

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z České Lípy, kterou tvoří Tereza (23) a Pavel (37), synové Kuba (18 měsíců), Vojta (5) a Tonda (6) a dcery Anička (3) a Helenka (2). Na druhé straně se seznámíme s Kristýnou (23), Lukášem (27) a synem Filipem (18 měsíců), kteří žijí v Milovicích.

Kristýna myslela, že největší problém během deseti dní strávených v náhradní rodině bude zvládnutí pěti dětí Netušila ovšem, že bude bojovat i s nedostatkem financí. Početná rodina má samozřejmě vysoké náklady na domácnost, především na stravu. Když dojde na nakupování, zjistí, že nemůže pořídit všechno, co je třeba. Nedokáže si představit, jak s potravinami vyjde, a proto se rozhodne nakoupit ze svého.

Tahle situace je nepříjemná, ale může se stát každému. Pavel zkrátka na výplatní pásce našel menší částku, než očekával, a proto bylo potřeba skrouhnout náklady a čekat na další výplatu. Jenomže Kristýna to tak nechtěla nechat. Chtěla si koupit jídlo, které má ráda ona a samozřejmě dopřát i nějaké dobroty dětem. Proto část nákupu zaplatila ze svého, což Pavel označil za velmi zodpovědné řešení. Jenomže také dodal, že se cítí zahanben.

Premiérová Výměna manželek už dnes od 20:20 na Nově.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy