Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Zahalené modely už skoro nenosí: Rihanna hrdě ukazuje těhotenské bříško

Rihanniny těhotenské modely.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
těhotenství

Světoznámá zpěvačka Rihanna (34) se momentálně nachází v jedné z nejkrásnějších etap života. Čeká své první miminko, jehož tatínkem je rapper ASAP Rocky. Budoucí rodiče zprvu těhotenství dlouho tajili, teď se ale diva s barbadoskými kořeny se svým těhotenským bříškem chlubí, jak to jen jde. V modelech odhalujících nejviditelnější symbol svého mateřství se ukazuje nejen na Instagramu, ale i na veřejnosti. 

Odhalená Rihanna

Jak už je z volby outfitů poslední doby patrné, Rihanna už se nemůže dočkat, až se stane maminkou. Zdá se, že zpěvačka ze svého šatníku vyřadila svršky, které by zahalovaly její bříško. Místo toho volí módní kousky, jež její budoucí mateřství co nejvíce podtrhují.

Své modely krásná hudebnice často sdílí se svými fanoušky na Instagramu, který se těhotenskými fotografiemi jen hemží. Jsou to opravdu extravagantní kousky, na které by jen tak každá maminka neměla odvahu. Rihanna má ale velké štěstí, že má krásné bříško bez jizviček, a tudíž se rozhodně nemusí stydět ho hrdě ukazovat celému světu a ne jen svému partnerovi a budoucímu tatínkovi.

Na sociální sítě nedávno přidala růžový komplet, který si oblékla na večeři v Los Angeles. Tričko tentokrát nechala doma a k růžovým kalhotám si oblékla pouze podprsenku bralettkového střihu. Není to ovšem první a jistě zdaleka poslední odhalené bříško, které u slavné zpěvačky uvidíme.

Pohádkové bohatství rodičů

Svého prvního potomka čeká Rihanna se svým partnerem rapperem ASAPem Rockym a požehnaný stav se před veřejností snažili tajit co nejdéle. V rozhovoru pro server E! News dokonce prozradila, že těhotenství dlouho tajila i před svými přáteli. „Bylo to těžké, protože jsou se mnou pořád, znají mé návyky. Divili se, že nepiju ani nekouřím,“ ​přiznala, co ji nakonec prozradilo.

„Teď jím spoustu věcí, které jsem dříve nejedla. Vědí, že nesnáším sladké, a najednou si objednávám sušenky a koblihy. Nakonec jsem to musela přiznat a všichni byli v šoku, stejně jako zbytek světa,“ práskla na sebe zpěvačka.

Miminko, které za několik týdnů přijde na svět, se nenarodí pouze do milující rodiny, ale také do luxusu a pohádkového bohatství. Pouze zpěvaččino jmění je odhadováno na více než 38 miliard korun, a když se k tomu ještě přidá majetek jejího partnera, bude mít miminko možná i kolébku posázenou diamanty a plenky vyšívané zlatou nití.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy