Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Záhady okolo mrtvé, "předávkované" maturantky z plesu neberou konce: Promluvil kriminalista i matka a je to šílené!

Zdroj: Facebook

Březnová smrt pražské maturantky stále nedává spát vyšetřovatelům i zoufalým, rozvedeným rodičům.

Incident, po kterém sedí ve vazbě devět mladíků, kteří prodávali na akci a v době před ní maturantům extázi, je naopak ještě zamotanější.

Kriminalista Jaromír Badin z pražské mordparty prozradil rodičům, že v krvi dívky stopy po známé taneční droze toxikologové nenašli: Stopy po jiné látce ano Ta je prý součástí jistého léku, který ale devatenáctiletá Bára, kterou záchranáři oživovali tři čtvrtě hodiny, zřejmě nebrala.

Vše smutně komentovala její matka Simona, která popsala své pocity v blogu, která má delší dobu na webu iDnes.cz: "Obdržela jsem od vyšetřovatele případu mjr. Badina informaci, že má dcera nezemřela na drogy. Žádní delfínci, extáze, drogy. Toxikologické vyšetření odhalilo látku, která není drogou a policie vyšetřuje jak a kdo mou dceru zabil," píše zoufalá matka a dodává: "Volala jsem mjr. Badinovi, že chci, aby byla má dcera očištěna, a že musíme sdělit, že má dcera na drogy nezemřela..."

Z textu jsou dále cítit drobné rozpaky nad tím, že vyšetřovatel s ní posléze řešil spíše koncert proti drogám, který se na památku Báry chystá a jenž policie podporuje.

Základní otázka, kdo a co to vlastně atraktivní studentce (pro)dal, zůstává ale nezodpovězena. Jasno možná vnese další vyšetřování vazebně stíhaných podezřelých, i když jisté to není. Kriminalisté stále oficiálně tvrdí, že příčinu neznají, i když v reálu je evidentně vše trochu jinak.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články